Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhesen szerintetek...

20 hetes terhesen szerintetek milyen melltartot erdemes vasarolnom? Kismama melltartot vagy esetleg vasarolhatok szoptatos melltartot is? Hol lehet emberbarat aron vasarolni Budapesten?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyat ami kenyelmes. Nem kell tul gondolni
2018. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sport melltartók voltak kényelmesek a várandósság alatt. Volt szoptatós melltartóm is de sport melltartókat sokkal olcsóbban vettem a dechatlonban. Szoptatás alatt is jók voltak.
2018. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Megnezem akkor enis ott.
2018. jan. 12. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már a 12. héten szoptatós melltartót vásároltam, akkorát ugrott hirtelen a mellméretem. Mármint nyilván vehettem volna sima melltartóból is nagyobbat, de úgy voltam vele szoptatóst igyis-úgyis vennék, akkor már most azt veszek. Brendonban vettem 3-at akciósan, nagyon kényelmesek és szerencsére a mellem sem nőtt tovább, szerintem ha szoptatáskor bedurrannak, akkor is jók lesznek ezek.
2018. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na en terhesen vettem 2 szoptatos melltartot, gondolvan ugy is jo lesz! Akkorat nott a mellem szules utan, h masikat kellett venni :/ Egyebkent H&M-es marka. Meg vagyok vele elegedve.
2018. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!