Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek megmaradt a...

Volt akinek megmaradt a terhessége barnazas mellett is?

Figyelt kérdés

4 hetes vagyok meg nem akartam orvoshoz menni de barnás folyás jelentkezett progeszteront kaptam és egy hét múlva kontroll,akkor elvileg minden kiderül addig bármi lehet..

Volt valaki hasonló helyzetben?Mi lett a vége?


2018. jan. 12. 20:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
En most vagyok 20 hetes es meg most is neha pecsetelek. Ne stresszelj. Tudom konnyu mondani de bizz a bababan. Minden okes lesz.
2018. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Először 6 hetesen akkor nem kaptam semmit mert még nem voltam az orvosomnál az ambulanciára mentem be. Az orvos két nap múlva mindent rendben talált. Aztán pont két hétre rá megismétlődött, ismét ambulancia. Akkor már kaptam progeszteront és benn is tartottak. A kisfiam azóta egészséges, életvidám, huncut 3 hónapos kislegény 😊 Sok pihenés és pozitív gondolatok! Minden jót kívánok nektek!
2018. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jelen. Nekem is progeszteron hiányom volt utrogestan bogyót kaptam. Nem mindjárt múlott el de segített 12.hétig szedtem. 36hkm
2018. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En elek es virulok. Raadasul gyk-ra irkalok. :) 20/l
2018. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmit nem adtak vérzésre, meg se vizsgáltak, pedig előtte volt fél évvel missed abom ...

8-11 hét közt végig barnáztam. Most vagyok a 28. hétben, eddig remélem minden rendben.

2018. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az 5 -8 . héten több napig is volt barnázás vérzés ..és semmit nem kaptam rá .Nem tudta a doki mitől .Pár nap pihenésre elmúlt . Most 39 hetes vagyok . A babámmal eddig minden rendben es velem is ..Most a szülés miatt megy a para !😄😄Szerintem feküdj sokat !! Pihenj szedj vitamint . Biztos minden rendben lesz 🙂😚
2018. jan. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 napos barnázás volt az utolsó menstruációm időpontjában. Akkor kezdtem csak el gyanakodni a terhességre, mivel előtte két héttel csináltam tesztet( többet is) ami negatívat mutatott.

Vártam egy hetet a barnázás után, majd teszt mégegyszer.

Pozitív lett, egyből doki, ahol kiderült hogy bizony 17. terhességi hetemet töltöm. Úgyhogy van ilyen, és megmaradt hálistennek :)

2018. jan. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,megnyugtató,hogy nem feltétlen jár bajjal a barnazas. Most egy hét múlva kontroll remelem növekszik rendben és nem lesz baj!
2018. jan. 13. 07:22
 9/11 anonim ***** válasza:
3 napja ömlik belőlem a vér, de a baba jól van. (Kórházban vagyunk)
2018. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ihhh utolsó, de mi miatt verzel olyan nagyon?
2018. jan. 13. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!