Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baba a dologban?

Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mára nem vártam, és nem is jött meg. Viszont kicsit görcsöl a hasam, alapból nem szokott mielőtt megjön és mikor megvan akkor sem. És a méhszájam hátrahajlik, ami eddig nem ilyen szokott lenni. Lehet baba?

2018. jan. 13. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd a terhességi teszt megmondja.
2018. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem akarok tesztelni, mivel ma kellett volna csak megjönnie. Ennyi késés lehet bármi miatt, vagy csak úgy. Csalódni pedig nem szeretnék, ha negatív lenne a teszt.
2018. jan. 13. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Értem,de amíg nem tesztelsz,addig nem fogod megtudni.Mi meg aztán pláne nem tudom,hogy mit tudnánk tenni.

Ha mára vártad,akkor 14 napnak el kellett már telnie.Tudod,hogy mikor volt ovud?

2018. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván lehet bármi más miatt késés. Ez most komoly hogy nem tudtad?!

Teszt. Itt csak annyit lehet írni hogy 50% az esély, vagy igen vagy nem.

A "nem merek tesztelni mert félek a csalódástól" meg a legnagyobb baromság! Ha babát akarsz, egy negatív teszt is pont akkora csalódás, mint a vércsepp amikor megjön, az meg lesz ha nem vagy terhes szóval nem mindegy hogy melyik úton csalódsz?! (mármint nega tesz vagy menzesz megjövetele....érted)

2018. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen igazad van
2018. jan. 13. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!