Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hetes kismama vagyok és...

8. hetes kismama vagyok és megy a hasam. Mit egyek hogy elmúljon? Valószínűleg elrontottam a gyomrom. Szedhetek-e esetleg ilyen korban valamilyen hasfogót? Clarex tablettát úgy tudom lehet szedni, igaz ez?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget előre is!
2018. jan. 13. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A magam részéről a széntablettát ajánlom.

Vegyianyag-mentes, a pocaklakónak sem árt.

2018. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A Cralex (a kérdésben nem jól írtam le a nevét) is az, akkor nyugodtan beveszem.
2018. jan. 13. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is kb ennyi idôsen volt egy 1 napos hasmenéses-hányós betegségem, a háziorvos azt mondta, h széntablettát lehet, vagy olyat, ami “szén alapú” ( bocs, nem emlékszem pontosan) - lehet h a Cralex?


de imodiumot meg ilyesmit nem szabadott

2018. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, kicsit sem h gyomorrontas.

Nekem mindket gyerekünkkel igy kezdodott a terhesseg es vagy 2 hetig eltartott 1-2 nap szunetekkel.

2018. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes vagyok és két hete hasmars van. Eszek normaflore-t, azt szabad és nem artasz vele. 1-1 napra helyretesz.
2018. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Smecta por a legjobb, már egytől is elmúlik, rendbe teszi a bélrendszert, terhesen is lehet
2018. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!