Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt az tuti?

Reyka kérdése:

Pozitív teszt az tuti?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mára nem vártam nem is jött. Csináltam reggel első pisiből egy tesztet (Müller duchesse gigitális teszt) és pozitív lett. Azt szeretném kérdezni hogy ez mennyire megbízható?nagyon varjuk a babát. Szerdán reggel egy clearblue digitalisat is csinálok.
2018. jan. 15. 15:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam. Digitális*
2018. jan. 15. 15:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív az pozitív terhes vagy.
2018. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Az tuti, ha rendes pozitív( nem alig látszó száradási csík)


De ilyenkor nagyon kell figyelni magunkra, mert sajnos sok rosszat is hallani, hogy a baba nem marad

Az biztos, hogy terhes vagy

ha minden rendben van,akkor két hét múlva érdemes orvoshoz menni akkor már lát szívcső pulzálást is


Vigyázz magatokra, csak pozitív gondolkodás és gratulálok :)

2018. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez egy digitális teszt. Szóval csak a pozitív jelent meg rajt. Azért aggódok hogy lehet mégsem. De holnap csinálok egy digitális clearbluet ami elvileg a hetet is kimutatja

2018. jan. 15. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Felesleges a clearblue. Nekem ilyan fals lett a hetek számát illetően h hihetetlen. Mar azon tanakodtam h ikrei m lesznek mert a nemvart napján 3+ mutatott. Hat 6+5 on alig volt 4,5 mm a baba, tehát jó esetben 6+2 napos lehetett doki szerint. Tehát nagyon durván mellelott...
2018. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!