Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthon szeretnék tornázni,...

Otthon szeretnék tornázni, milyen gyakorlatokat nem szabad végezni második trimeszterben? 12. hkm

Figyelt kérdés
Az első trimeszterben csak sétáltam, de előtte korábban rendszeresen jártam edzőterembe és futni.

2018. jan. 16. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasizmot ne terheld és ne ugrálj, ha nem muszáj.
2018. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Youtube-on kerestem videókat, Belényi Bea gyakorlatait választottam, keress rá!
2018. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszolóval egyet értek, Belényi Bea gyakorlatai tök jók, érdemes kipróbálni. :)

Illetve ha korábban is mozogtál, akkor még javaslom Péntek Enikő kismama és Zóna light DVD-it. Nagyon jók és majd szülés után is lehet velük kezdeni az alapozást, amikor újra mozogni kezdesz. :)

2018. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!