Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet elhalt a baba? Volt már...

Lehet elhalt a baba? Volt már valaki így? Nincsenek tünetem egyáltalán.

Figyelt kérdés
Ez az ötödik terhességem, semmilyen tünetem nincs már a mensi kimaradáson kívül. Mindegyik terhességemmel az első pillanattól fogva nagyon rosszul voltam, most meg már semmi. A ciklusaim 25 naposak. Mensi szerint 5 hetes vagyok, jan7.-én kellett volna megjönnie. Csináltam tesztet 8-án és 12-én halvány volt, ma meg már erős pozitív. Mellfájdalom, émelygés, görcsök, szagérzékenység és kívánóság már egy hete nincs.

2018. jan. 17. 14:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Holnap megyek dokihoz, de az az érzésem hogy elhalt a baba.
2018. jan. 17. 14:08
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem kizárt, 8 hetes korig bármikor elmehet úgy, hogy esetleg észre sem veszed.
2018. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is öt terhességem volt, ebből az elsőnél semmilyen tünetem nem volt a menses elmaradásán kívül (elhalt), a másodiknál sem, nemhogy 5 hetesen, hanem gyakorlatilag a magzatmozgásokig sem, sem émelygés, sem mellérzékenység, sem semmi (most 5 éves), a harmadiknál és negyediknél volt mellérzékenység és szúrkálások (nagyon korán elhaltak), az ötödiknél volt mellfájdalom az elején és émelygés kb. a 12. hétig (most 2 éves).


Ez alapján azt tudom mondani, hogy igen,sajnos lehetséges bármi, de a valóságban nincs feltétlen összefüggés a tüneek megléte és a terhesség kimenete között.


INkább azt szokták mondani, hogy akinek az elején erős tünetei vannak, és azok hirtelen megszakadnak a 12. hét előtt, akkor érdemes felkeresni az orvost.


Viszont visszaolvasva most látom, hogy még csak 5 hetes vagy. Nagyon sokaknak pont a 6. héttől kezdődnek az erőseb tünetek.

2018. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, minden terhesség más.

Én csak 1x voltam terhes, de akkor semmi tünetem nem volt, csak a kimaradt menzesz. Később sem volt semmi, sőt a végén sem volt sem jósló, sem keményedés. A szülés is magzatvízelfolyással indult.

Szóval van ilyen terhesség is. Ne aggódj azért, mert jól vagy!

2018. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most, hogy jár az agyam a decemberi ciklusom fura volt. Pontos mensi nov.27-én volt és dec.13-án vérezgettem 1 hétig. Akkor tájt volt voltan rosszul mikorra vártam a következő mensit.

2018. jan. 17. 14:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárt


De nekem semmi terhes tünetem, így terhestudatom sincs.. 17+3 naposan sem

Tehàt lehet minden rendben is...minden terhesség màs, vagy lehet más..

2018. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két terhességem volt, az első egy ikerterhesség, elhalt korán, 9 hetesen műtöttek vele. Ott nem volt tünetem, max néha mintha valami émelygést éreztem volna, de talán azt is beképzeltem. A másodikból született a lányom, nála nagyon szarul voltam a 14. hétig, viszont csak 7 hetesen kezdődtek a tünetek. Ilyen korán még nem éreztem semmit.
2018. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam uh és 4x4 mm-es petezsákot látott, terhességi hetet nem mondott. Ez kb.hány hetesnek felel meg? Mensi szerint ma 5+2 vagyok.
2018. jan. 19. 08:40
 9/10 anonim ***** válasza:
4-5 het kozott lehetsz
2018. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. jan. 21. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!