Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis 5-6ik hetben minden...

Normalis 5-6ik hetben minden nap ejjel nappal van hogy enyhen van hogy erosebben menstruacio jellegu gorcseim vannak? Nem verzek. Mellem faj es hanyinger, es ezek a gorcsok.

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen normális. Ha barnázást vagy vért tapasztalsz akkor menj dokihoz mert az már nem normális.
2018. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon eros gorcseim voltak az elso babamnal par nappal azutan kezdodtek hogy meg kellett volna jonnie. Rengetegszer hittem azt, hogy most megjon tutira. Halistennek teljesen problemamentes terhesseg volt.

Lenyeg hogy verzes ne legyen. Ha az nincs akkor ennyi idos terhesen normalis hogy ilyet erzel.

2018. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom megnyugodtam egy kicsit:)
2018. jan. 18. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális, én is ugyanilyet éreztem (kivéve a hányingert) ezekben a hetekben és problémamentes volt a terhességem.
2018. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
probald ki a magneB6 ot :)
2018. jan. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!