Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek bajt jelent, ha...

Szerintetek bajt jelent, ha voltak terhességi tüneteim és 1,5 hete már teljesen elmúlt?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezném akiknek voltak tünetei és szintén teljesen elmúlt. Mi lett a babával?

Mensi szerint 5+4 napos vagyok. Csütörtökön 4mm-es petezsákot látott a doki,de hetet nem mondott. Jövő héten kell visszamenni.



2018. jan. 21. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Kezdjük az alapokkal. Ha 5+4 vagy, másfél hete nem is lehettek terhességi tüneteid, azok ugyanis 5-6 hetesen kezdődnek legkorábban. Ez előtt sima pms tünetei vannak az embernek, igen, akkor is, ha terhes. Ha nem jön meg és terhes vagy, 2 dolog mehet tovább:

- jönnek a pms helyett az IGAZI terhestünetek

- semmi nem jön pms helyett, mázlista leszel aki nem hány, nem fáradékony, stb. és ezért nem érzel most semmit.


Tehát: lehet, hogy 4-5 nap múlva már hányni is fogsz egész nap, de az is lehet, hogy semmi tünet nem lesz 9. hónap végéig, csak a has növekedése.



És hát persze ott a felszívódás esélye mint 3. lehetőség, de az tünetektől független ennyire korán.

2018. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos veteles kezdodott azzal egy idoben hogy elmultak az addig erosen eszlelheto terhes tuneteim.
2018. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos azt mondta, hogy az nem jo jel ha megszunnek a tunetek, a mellfeszules, hanyinger, stb. De 5 hetesen meg nem jellemzoek a terhessegi tunetek jelentos resze. Lehet a mesi elmaradasa is megzavar most es azt erzed inkabb.
2018. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. válaszban minden benne van, érdemes elolvasni.
2018. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Halk suttogás válasza:

2.valaszoló, ma tudtam meg, hogy elhalt a terhességem. Pár napja csökkent a hányinger és elmúlt a mell fájdalom...

A szonográfus kérdezte is,hogy nem múltak-e el. Hétfőn lesz a műtétem.

2019. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!