Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dukánszky Zora Bella?

Dukánszky Zora Bella?

Figyelt kérdés

Hamarosan szülök,nem tudjuk a baba nemét.Bajban vagyunk mert nem tudunk dönteni.Ti mit ajànlanàtok?Stílusban picit modernebb nevekben gondolkozunk.A Zora es a Bella a befutók között van.Kisfiúnak pedig Vincent és Márk.

38+4 khm


2018. jan. 21. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
A Vincent nekem erőltetett (mint egy Dzsoni), de a másik 3 szép.
2018. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Én csak a Bellát adnám, a fiúnevek közül pedig csak a Márkot.
2018. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Hát..nagyon nem. Túl erőltetett, és gyerekes, gondolj arra hogy többet lesz felnőtt mint gyerek.

Akkor már inkább Dukánszky Annabella vagy Izabella. A Márk tetszik, azt adnám.

2018. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem jókat választottatok. A vezetéknél hosszabb, nem olyan egyszerű, így egy rövid, egyszerű keresztnév nagyon passzol hozzá. A választottak közük egyedül a Vincent nem illik ebbe bele. Mondjuk nekem eleve fura. Mert magyar írással lehet csak külföldi neveket. Akkor ezt Vincentnek kell ejteni c-vel??? Mert egyébként Vinszent lenne, nem?

Miért nem jó a Vince?

Szóval nekem a rövid, egyszerű nevek tetszenének. Lehetne még pl. Áron, Zsolt, Dóra, Anna, Nóra, Éda,

2018. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen Vinszentnek kell ejteni.A Vincén is gondolkozunk.Tetszik még az Áron és a Milán.Kislányból még a Lili,Lola és Gréta.Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. jan. 21. 13:48
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Zorát nem adnám, erőltetett. Lerí a névről, hogy nagyon a "fú de különleges nevet akartunk adni a gyereknek".

Simán a Dukánszky Bella nagyon szép, felnőttnek is használható.


Vincent szintén nagyon erőltetett, a Márk meg tucat név. De ha választani kell, akkor inkább a Márk, egy fess férfinek el tudom képzelni a Dukánszky Márk nevet. A Dukánszky Vincent Márk meg olyan erőltetetten nevetséges.

2018. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nagyon szép a Zora. Nekünk is kislányunk lesz és mi is Zorának fogjuk hívni :) Apának még a Zorka is tetszik.
2018. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Zora nagyon ellenszenves, agyoncifrázott név. Szép, magyaros a vezetéknevetek, én emellé, valami valami szép nevet adnék.
2018. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már gondolkodtok rajta: Gréta, Áron
2018. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szeritnem jó úgy is ha két név helyett egy, de az hosszabb, vagy így is jó hogy két rövidebb keresztnév. Azért arra számolj, hogy úgyis csak az egyik nevet használjátok, hiába tetszik neked a Bella, úgyis Zora lesz, max hivatalos helyeken azt is le kell írni. Jó lehet mondani, hogy Zora Bella mikor utána szólsz a játszótéren, mert nem hosszú így sem, de azért úgy kicsit szappanoperás.

Hamár ragaszkodsz a Bellához inkább Annabella, vagy Izabella. Bár az Izabella a vezetéknév y miatt nem a legjobb hangzásban...

Hamár a Gréta felmerül bennetek, akkor az sokkal jobb mint a Zora Bella.

Márk tök jó név, az nagyon jól hangzik! ÉN annál maradnék a fiúnévben.

Nem tudom ikreket vársz-e, de Gréta - Márk jó ikerpáros lehetne :)

2018. jan. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!