Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, aki egyálta...

Van olyan kismama, aki egyáltalán semmilyen vitamint nem szed terhessége során?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Én nem szedek. Próbáltam de kihánytam
2018. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Télen Eleve ajánlott mindenkinek legalább c-vitamint szednie.

A DM saját márkás baba-mama vitaminja 1000forint és 60 szem,tehát 2 hónapra elegendő!szerintem ez nem összeg ha valaki a pénz miatt nem szedne!

2018. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
A harmadik babánál nem szedtem semmit. Minden nap kihánytam, így abbahagytam.
2018. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Semmit nem szedek .. a doki is azt mondta felesleges a hiper szuper összetett vitamint szednem de a lényegesebbeket kellene. Minden rendben a picivel is odabent .
2018. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

7.5hós a babám.Semmit nem szedtem, orvosom szerint egészségesen kell táplálkozni.

Mindketten rendben vagyunk.

2018. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem kifejezetten a baba miatt kell szedni, hanem magad miatt , mert a baba elvesz mindent tőled ami kell neki ... Akik általában kihányják , azok éhgyomorra szedik be... Én mindig reggeli után veszek be 2 Magnerotot , es 1 Trimeszter vitamint . Szerintem szükség van rá ... 18 hetes km.
2018. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem ehgyomorra vettem be, megis. Ettol fuggetlenul tokeletes terhessegem volt, egeszseges babaval.
2018. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Ok , van többféle vitamin , amit kilehet próbálni . De jóhogynem megmagyarázzátok hogy egészségesebb nem szedni valamilyen vitamint .... 😂😂 Vitamin + vàltozatos étrend .... Ez az en velemenyem , persze mindenki ugy csinalja ahogy akarja .
2018. jan. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!