Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm férje lázasan fekszik...

Barátnőm férje lázasan fekszik otthon, merjek találkozni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
20 hkm
2018. jan. 23. 07:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Természetesen nem én mennék hozzájuk.
2018. jan. 23. 07:27
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Valoszinu hogy virus ami mar a baratnod szervezeteben is lappang. Csak ido kerdese hogy o is mikor lesz lazas. Termeszetesen kerulnem a talalkozast.
2018. jan. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
En is kerulnem ... Gondolom kilehet azért bírni 😀
2018. jan. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Én meg találkoznék vele, puszilkózni nyilván nem kell. Ilyen erővel se dolgozni, se orvoshoz se sehova ne menjen egy kismama, mert bárhol bárkiben lappanghat valami. Az se biztos, hogy a barátnő is elkapja.
2018. jan. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Hármassal értek egyet. Ezzel az erővel ne lépj ki az utcára. Most mindenki vagy mindenkinek valakije beteg. Ne puszilkózzatok, hazaérkezés után kézmosás, és nem lesz semmi baj.
2018. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Bocs, 4-es, csak harmadik válaszoló, előző voltam. :)
2018. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Én nem tenném. Azért nem ugyanaz: valakivel együtt tölteni pár órát a közvetlen közelében, vagy elsétálni valaki mellett az utcán 2 méterre. Ezt a dolgot nem kéne összehasonlítani, mert nincs közük egymáshoz, nincs benne logika.
2018. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

#7: pl munkahely? Egy légtérben kell ott is tölteni pár órát a többiekkel, kollégáknak is lehet akárkijük beteg.

Különben voltam már úgy influenzás, hogy arról se tudtam, hogy bárki is beteg lenne. Lehet egy buszon szedtem össze, vagy csak osztálytársban lappangott, passz. De mondjuk a családom nem fertőztem össze valahogy. Ez a tél ez ilyen. Mindkét terhességem alatt voltam beteg amúgy, lázzal járó betegségem is volt. Semmi bajuk.

2018. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Eszembe sem jutna.
2018. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Akik azt írják hogy az utcán is elsétálhatnak beteg mellett: oké, ez egy ESHETŐSÉG, amit nem tudsz elkerülni. De csak azért, mert nem tudsz kikerülni bizonyos rosszat, önszántadból besétálsz egy másik rosszba?


Ennyi erővel bármikor elüthet egy kocsi véletlenül a zebrán is, szóval rohangálj innentől az úttesten direkt. Elütnek? Lehet, dehát végülis a zebrán is elüthetnek szóval akkor rohangásszunk az úttesten is....

2018. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!