Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vichy striák elleni krémét...

Vichy striák elleni krémét valóban csak a terhesség 4. hónapjától lehet használni?

Figyelt kérdés
Ez van a tájékoztatójában, más helyeken meg azt írják már a terhesség első hónapjaitól érdemes védekezni a striák ellen. Nekem már 6. héttől látványos méretű a hasam lombikkezelés puffadást okozó hormonjaitól. Egyelőre olajokkal kenem és tisztában vagyok azzal is, hogy a striák kialakulása elsősorban genetika. 14. hkm

2018. jan. 23. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Felesleges bármivel kenni.Ahogy te is mondtad,tisztában vangy vele,hogy genetika.Akkor azt is tudnod kell,hogy akár szűz lányok vérével is kenegetheted,ha hajlamos vagy rá,akkor nem úszod meg.Persze,hogy azt írják ra,hogy használd az elejétől.Minél többet el kell adni belőle.
2018. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Nem felesleges. Mert nem csak genetika jatszik bele a striákba hanem a túl száraz bőr. Ha szorgalmasan kenve van, kicsit kisebb az esélye a rengeteg csíknak.. lehet vele csökkenteni az esélyeket !

Száraz bőr előbb reped mint a ruganyos, puha, hidratált bőr.

2018. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Nekem kamasz korom óta striás a csípőm, tehát hajlamom van rá. A hasam nem lett az, napi 2x kentem, a legolcsóbb dm-es krémmel. Nekem a bio oil is szárította, csak ez nem.
2018. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!