Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti szedtetek a...

Kismamák ti szedtetek a terhesség alatt bármilyen vitamint, vagy magnéziumot? Volt olyan aki nem?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Én nem szedek semmit . Köszönjük szépen a pici is és én is makk egészségesek vagyunk !
2018. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam.

Én Femibiont, és MagneB6ot kaptam.

Bár hétig szedtem, de aztán visszahánytam, hányingerem volt tőlük, ezért abbahagytam.

Holnap lesz a 12 hetes ultrahang és félek tőle hogy valami nem lesz rendbe.

2018. jan. 24. 14:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Elevitet szedek, de én még szoptatom a fiam.
2018. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vitamint szedtem, de elkezdtem barnázni és az orvos magnéziumot javasolt. Bevállt, másnap már nem volt semmi gond.

Eddig is és azóta is jók az eredmények.

2018. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem tartom teljesen komplettnek azt, aki egy európai országban, ahol minden lehetőség adott, nem szed a terhessége alatt (se) vitamint. Nálam LifeT!LT 1-es terhesvitamin van.
2018. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szedek: Trimeszter terhesvitamint, D-vitamint, omega3-at, és problémák miatt 4×2 magnézium citrátot. Most megfázás miatt még C vitamin jött hozzá.
2018. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. terhességemnél csak folsavat szedtem a 12. Hétig, semmi mást.

Most az elejétől szedem a femibiont és a magnéziumot.

2018. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Folsavat-vasat


Magnéziumot-kalciumot


Időnként multivitamin...


Szerintem baj, ha valaki semmit nem szed( kivéve ha maga tetmeli a zöldséget gyümölcsöt és maga fejt tejből készít tejterméket) Ezt élelmiszermérnökként állítom.

Előbb utóbb megbosszulja magát, nem a babán, elveszi ami kell neki, hanem az anyukán ( későbbi fogproblémák..stb)


De

Mindenki azt tesz magával amit akar.

2018. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magnéziumot D3-at a végén kalciumot lábzsibbadásra. Még vasra se volt szükség, terhességem nagyja nyárra esett, rengeteg gyümölcs, zöldség, fehér hús és tejtermék helyes kombinációjával éltem inkább.
2018. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mennyi idejig milyen vitaminokat szedtél?
2021. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!