Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti izgultatok a 12hetes...

Ti izgultatok a 12hetes ultrahang előtt? Volt nálatok valami eltérés?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon izgultam, de inkább kíváncsi voltam. Előtte kb 6 hetes voltam, mikor utoljára láttam ultrahangon, aztán a 12 hetesen (amin 13. héten voltam) jól meglepődtem, hogy már milyen nagy, és hogy hogy tud ficánkolni. :) Eltérést semmit nem találtak, mindene megvolt.
2018. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem
2018. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előzmények miatt nagyon izgultam de minden rendben volt. Azota is rendben van eddig :)


33hkm

2018. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, de bem azért mert aggódtam a down miatt..


én hamarabb féltem attól, hogy nem él a baba. ( ne kérdezd.. Vmiért a 13. Hétig aggódtam)


Minden rendben volt... Kombinált teszten voltam..

Láttam még a lábujjait is..

Tarkóredő 1,8 mm volt...58 mm CRL. 12+1 hetesen voltam mensi szerint.

2018. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elso babamnal egyaltalan nem aggodtam. Meg sem fordult a fejemben hogy barmi baj lehet. Halistennek nem is volt. A masodik babamnal viszont olyan ideges voltam, hogy azt elmondani nem tudom. Fogalmam sincs miert. Okom nem volt ra igazabol de szinte rosszul voltam az idegessegtol foleg mig vartunk a sorunkra. Nem volt semmi gond vele sem szerencsere.
2018. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én iszonyúan aggódtam, tiszta ideg voltam, mert előtte volt egy missed abom 9 hetesen, és rettegtem, hogy odamegyek ultrahangra, és közlik, hogy sajnos nem él. De hálistennek minden rendben volt, semmi eltérést nem találtak, minden méret tökéletes volt.
2018. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Rettenetesen izgultam, főleg mert addig én veszélyeztetett voltam. Az a vizsgálat döntötte el, hogy mehetek-e vissza dolgozni vagy maradnom kell otthon végig. Hál istennek minden rendben volt. Azért is volt még emlékezetes, mert akkor látta a férjem is először, 4D uh volt a város legprofibb gépén, izgalmas volt.
2018. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előtte már napokkal izgultam, hogy jó értékeket kapunk-e. Aztán mikor odakerültünk más lett a fontos: ott a vizsgálóban elkezdett ömleni belőlem a vér. Annyira görcsöltem, hogy alig bírtam mozdulatlanul maradni az UH-hoz, és azonnal bentfogtak a kórházban.

Szerencsére az UH-ról kaptam papírt, így mikor lenyugodtak a kedélyek, meg tudtam nézni, hogy mindent rendben találtak-e...

2018. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Feltem, es vartam h mit mond a nyaki redore, elore utana is neztem h mi a jo eredmeny. Hat sokkolt amikor 3.3at mondott. Nifty tesztet csinaltattam es szerencsere semmi gond nincs. Mar tobb mint egy honapos.
2018. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 p.szabina1223 ***** válasza:
Én nagyon izgultam, de hála az égnek, semmi eltérés nem volt.
2018. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!