Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 3 napja nem jött meg, és...

Már 3 napja nem jött meg, és a melleim is nagyobbodtak, hányingerem is van. Lehetek várandós?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete voltunk együtt úgy párommal. Előtte viszont kissé túl sokat ittam és barnáztam, lehet, hogy akkor volt mensim és azért nincs most? Tesztet még nem csináltam, nem akarom elkapkodni, de örülnék ha összejönne.
2018. jan. 28. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy várandós vagy. Sőt az is lehet, hogy nem vagy várandós.
2018. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy teszt tudja megmondani. Aktus útán két héttel már kimutatja.
2018. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Lehetséges,hogy terhes vagy,sőt én biztosra mondanám,nekem sem jött meg én már két nap után teszteltem és kimutatta.

A barnázás lehet be ágyazódástól is

2018. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy nem akarod elkapkodni a tesztelést,az egy dolog,de mi hogyan tudnánk neked megmondani,hogy terhes vagy-e?
2018. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem, hogy jelenleg még egy orvos se tudná megmondani egy vizsgálat nélkül, hogy terhes vagy-e, nemhogy mi, akik itt ülünk a gép előtt.

Ha késik a vérzésed és már 2 hét eltelt az aktus óta, akkor már a teszt koncentrált vizeletből kimutatja, hogy terhes vagy. Szóval mi sem egyszerűbb, mint csinálj tesztet.

2018. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ohh anyám. Teszt mit mutat?? Jah vàrj te a varázsgömbömtől szeretnèd megtudni, hogy terhes vagy-e??

Várj, nèzem!


Azt mondja nem vagy terhes!

2018. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!