Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok és...

35 hetes terhes vagyok és vizesedik nagyon a lábam meg fáj valaki valami ötlet hogy kicsit jobb legyen?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Piros retek, sok folyadék, hideg-meleg zuhany váltakozva, és próbáld meg megemelni a lábaidat, párnával miegymással.


Nekem csak az utolsó két hétben vizesedett, de csak estére.. de akkor nagyon fájt, igazából semmi nem segített ilyenkor már csak a pihenés reggelre mindig sokkal jobb volt. Kitartás :) Illetve a vérnyomásod is figyeld, ha az magas akkor orvoshoz kell menni mihamarabb.


Minden jót!

2018. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sok folyadék fogyasztás, só mentes diéta, nyers uborka és petrezselyem fogyasztása, lábak felpocolása! Nálam ezek segítettek és a védőnő is ezeket tanácsolta! A petrezselymet viszont csak keveset fogyassz! Én brutálisan vizes voltam, a lábaimat nem lehetett felismerni, de ezek segítettek! 😊 Kitartást! Boldog babavárást! 😊
2018. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!