Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet úgy is terhes hogy az...

Dorkaa_98 kérdése:

Lehet úgy is terhes hogy az együttlét óta rendszeres a menzeszem és több terhességi teszt is negatív lett?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég valószínűtlennek tűnik de szerintem nőtt a hasam, remélhetőleg csak híztam. vagy lehet még esélye a terhességnek?
2018. jan. 28. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2018. jan. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha többször és rendesen menstruáltál, ráadásul több terhességi teszt is negatív és a kérdéses együttlét 2 hete vagy régebben volt, akkor teljesen biztosan kizárható a terhesség.
2018. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes egyáltalán ezek alapján.
2018. jan. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes. De ha ennyire nem hiszed, irány a doki.
2018. jan. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Terhesség tünete, a pozitív terhességi teszt, és , hogy nem menstruálsz. Nem is értem mi a kérdés, és miért van naponta öt ilyen kérdés?!
2018. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos akkor én vagyok az ellenpélda. Nekem rendszeresen megvolt és a tesztem is negatív lett. Nem volt hányigerem, szédülésem se. Most 34 hetes vagyok és kb 1,5 hónapja állt el a vérzésem. Persze nekem volt pár éve egy balesetem ami miatt megsérült a petefészek, méh részem. Én egy átlagos nőgyógyászati vizsgálaton tudtam meg hogy terhes vagyok akkor voltam 17hetes. Nem akarlak megilyeszteni. Nem hiszem hogy terhes lennél de ajánlom a nőgyógyászatott hogy megnyugodj.
2018. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, de baleset nélküli nőknél ilyen szinte lehetetlen. Amúgy meg aki ennyire nem hiszi el miért nem megy orvoshoz? ...
2018. jan. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es. Igen azért irtam hogy szerintem se terhes és hogy magát megnyutassan menjen el dokihoz. :)
2018. jan. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!