Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki várja babáját júliusra?

Ki várja babáját júliusra?

Figyelt kérdés
Első babás vagyok, még mindig barátkozom a dologgal, 5 év után sikerült teherbeesnem, így még mindig hihetetlen néha a dolog. Viszont már a 16.hét óta érzem mocorogni, aminek nagyon örülök! Ti hogy vagytok?

2018. jan. 30. 13:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én is júliusra várom, szintén első baba, mit érzel mocorgas közben? 🙂 én meg csak egy-két bizonytalan mozgolodast éreztem bentről, de nem tudom az volt-e.
2018. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Most hány hetes vagy egyébként?
2018. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én júl. 20-ra vagyok kiírva. Valami kis mocorgás van, de még nem egyértelmű.

A terhességem sajnos nagyon problémás. 6 hete fekszem, több hetet voltam kórházban...

2018. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 6 év után, 6. Lombikra sikerült.
2018. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Júli 2-re várom a kislányomat, mellsöfali lepénnyel sajnos még nem érzek határozott mozgást, néha mintha megrúgna, de nem esküszöm meg, hogy ő csinálja. :-) viszont nagyon jól vagyunk. Semmi tünet, csak nö a pocak :-)
2018. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Juli 20-ra vagyok kiírva,harmadik baba de még én is csak néha néha érzem. Az is csak buborékolás 😁 Azt hittem harmadik baba lévén már határozott rúgásokat érzek majd már ilyenkor,de tévedtem 😁
2018. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ma töltöttem a 17. hetet, szóval egy hete érzem. Előtte nem volt semmilyen pillangó szerű érzés, sem simogatás, hanem konkrétan a bökdöséseket érzem. Július 10-re vagyok kiírva egyébként.

Mi is készültünk lombikra, de aztán én adtam magamnak egy évet, hogy pihenjek. Októberben meghalt a nagymamám, na az volt az a pont, mikor egyáltalán nem gondoltam arra, hogy "csináljunk már gyereket", és akkor fogant meg.

80%-ra mondták, hogy kislány lesz.

2018. jan. 30. 19:15
 8/19 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a 12 hetes uh-n azt mondták, hogy lepény a fundusban tapad. Utána magán doki meg már azt, hogy mellső fali. 20 hetesen megyek legközelebb, már kíváncsi vagyok :)
2018. jan. 30. 19:17
 9/19 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Első baba nekem is, hál istennek nekünk elsőre összejött :-) 9-én kell mennem a 18 hetes genetikaira, igaz akkor már 19 hetesek leszünk, de alig várom, hogy láthassam. A múltheti uh-n annyira lent feküdt összekuporodva, hogy a kis arcocskáját nem láttuk, remélem most megmutatja :-)

2018. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Elso nekem is 😊 szerencsere egybol osszejott . A downon minden oké volt . Lassan jon a 20.hetes uh. En juni.26.ra vagyok kiirva .. jolenne ha julisban jonne 😊 apanak 07.06.an van a szulinapja , mondjuk igy is úgy is szulinapi ajandek lesz 😊😊 nekem is 16. Hettol mozgolodik kb. De en is csak utolag jottem ra, hogy jee, ilyesmiket ereztem, csak gyengebben. Minden heten egyre erosebb 😊 boldog babavarast !!!! 😊😊
2018. jan. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!