Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nézetet valaki rögtön a...

Nézetet valaki rögtön a pozitív teszt után HCG és progeszteron szintet vérből?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van közöttetek olyan, akinek pozitív lett a teszt és rá 2-3 napra rögtön csináltatott egy HCG vérvételt? Én múlthéten szerdán tudtam meg, hogy babás vagyok, pénteken el is mentem vérvételre, hogy biztos legyen a dolog. Ma megkaptam a leletet amin ez az intervallum van: 2-4 hetes terhesség esetén 39,1-8388 IU/l az enyém 110,9 lett. A neten az alábbi értékeket találtam: Fogamzástól eltelt 14 nap (azaz itt már 4 hetes a terhesség) 4-426 azért elég nagy a 2 közötti különbség. Illetve a progeszteronom 67,03 a referencia érték 35,68-286,2 az I. trimeszterben. Aki szintén nézetett ilyen hamar kérem ossza meg velem a tapasztalatait <3 köszönöm

2018. jan. 30. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés, probléma?

Gratulálok! 🙂

2018. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát arra lennék kíváncsi, hogy mennyire normális ez a 110,9-es érték. A ciklusom teljesen követhetetlen ugyanis most is 70 nap volt.. tehát nálam a pozitív tesztnél nem lehet azt mondani, hogy 4 hetes a terhesség mint egy szabályos ciklusnál, hiszen nem 4 hétre volt az utolsó, és ezért is lennék kíváncsi, hogy amikor valakinél lett pozitív eredmény és esetleg pár napon belül csináltatott vérképet, Neki milyen HCG és progeszteron jött ki. Mert ultrahang még nem mutat ugye ilyenkor semmit viszont olvastam, hogy alacsony HCG a méhen kívülire is utalhat és azért nem nő olyan gyorsan. vagy egyszerűen túl korán csináltattam a labort? (több mint 4 éve próbálkozunk lehet azért aggódom ennyire és remélem feleslegesen)
2018. jan. 30. 13:23
 3/14 anonim ***** válasza:

Teljesen jó ez így! Én nézettem, de nem írom ide az eredményt, mert felesleges máséval összehasonlítgatni.

Ha arra vagy kíváncsi, hogy rendben halad-e minden, akkor menj el újra egy hcg-re. 2-3 naponta duplázódik az érték, ha minden rendben van.

Egy érték így nem mérvadó, másé meg végképp nem!

Gratulálok!

2018. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem 305 volt a hcg 4 hetesen es 109 a progi.
2018. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
holnapra kaptam időpontot, megnézetem újra, az a biztos :)és akkor tuti megnyugszom :)
2018. jan. 30. 14:10
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 2+2 hetes vagy 4+2 hetes? (bocsi, hogy ilyen értetlen vagyok. Csak már belefutottam, hogy valaki a fogamzástól mondta valaki meg +2 hét hozzáadásával
2018. jan. 30. 14:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Ennyire nem görcsölnék. Ha pozi a teszt, bizony terhes vagy. Gratula :)
2018. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

3+3-nál lett halvány pozi a tesztem. 3+6 nál 233 lett a hcgm (ami a nemvárt napja 14. dpo).

Szóval kb a 12. Dpo lehetett annyi mint neked, akkor már egy jobban látható pozi tesztem volt.

Igazából nagy a szórás és csak az a fontos, hogy 2 max 3 naponta duplázódjon. Menj el még egyre két nap múlva és meglátod hogy minden rendben van e.

Gratulálok a babához.

2018. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2+2. Tehat 28. Ciklusnap.
2018. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
117 volt 15. dpon a hcg-m
2018. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!