Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én vagyok az egyetlen aki ki...

Én vagyok az egyetlen aki ki nem állhatja a kismama nadrágot?

Figyelt kérdés

Vettem egy H&M-es kismama nadrágot. Igaziból még nincs rá nagy szükség mert alig van pocak de gondoltam nem árt ha van.

Nos ez az első nap hogy ebben vagyok mostmár órák óta és legszívesebben letépném magamról. Évek óta csak magasderekú farmert hordok és egyszerűen úgy érzem ez csúszik le, kilóg a fenekem (pedig nem) és a hasam is csak úgy kivan, hiányzik valami támasz neki.

Leggingsben túlélhető a terhesség? Vagy bármi másban csak nem ebben az extra alacsony csipőjű maminaciban? Nagyobb hasnál muszáj lesz ebben szenvednem? Sosem éreztem még magam ennyire kényelmetlenül egy nadrágban sem. :( 24hkm



2018. jan. 30. 14:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt veszel fel amit akarsz!

Az első babánál nem volt ilyen nadrágom, a másodiknál a terhesség végefelé vettem egyet (h&m vagy c&a-ban), én nagyon szerettem!

2018. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
En cicanadrágot, és gumisderekú nadrágokat hordtam. Simán átvészelhető ezekkel. :D
2018. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy rossz a szabása, több félét kell felpróbálni, de az is lehet, hogy csak akkor lesz "fitt", ha már nagyobb lesz a hasad.
2018. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért nem jó, mert még nincs igazán pocakod.

És most még kényelmesebb egy hagyományos nadrág.

Szerintem mindegy, hogy kismama ruha vagy nem kifejezetten kismama ruha. A lényeg, hogy neked kényelmes legyen.

2018. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

Utalom. Azt is amilyen és azt is ahogy kinéz

H&m oldalán van 2ezer ftért leggings , kismama derékkal. Ez az egyetlen amit eltudok viselni, meg 1-2 régi cicanadrágom. De nem mind csak a kevésbé szorosak.

2018. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dbosat most nem találtam meg. De én 2.körben ezt rendeltem,mert az s-es 29hetesen kicsi lett hasrésznél. Nagyon jo anyaga van,orom benne lenni!
2018. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
2018. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is h&mes volt es utaltam. Tenyleg olyan erzes mintha csuszna le. A hatalmas pocakomba meg bevágott, sose volt kényelmes. Vastag leggingeket hordtam, tunikával, az kenyelmes volt, javaslom neked is!
2018. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, ha bevágott akk valszeg nem volt jó a méret. Vagy volt rajtad kicait tobb felesleg is. Mert nagyon laza gumi van benne, meg se érzem.

De mindenki más.

2018. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ú lányok szuperek vagytok! Most egy kicsit megnyugodtam hogy lesz más alternatíva is és hogy nem én vagyok az egyetlen akinek ez nem működik.

Nézegettem ezt a leggingset de végül azt hittem a maminaci jobb lesz viszont most lehet hogy meg is rendelem ezt. Köszönöm mindenkinek. :)

2018. jan. 30. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!