Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó trimeszterben lévő...

Utolsó trimeszterben lévő kismamák, hogy bírjátok a napokat?

Figyelt kérdés
32 hetes terhes vagyok. Már nagyon nehezen bírom. Pedig nincs is nagy hasam. Van egy 3 éves fiam és egy 4,5 éves lányom. Nagyon kimerítőek a napok. A lábaim is alig bírjàk. A derekamról meg ne is beszéljünk. Csinálok egy 10 perces házimunkát és le kell ülnöm. Vagy megfürdetem őket abban is elfáradok. Persze ha a férjem itthol van sokat segít de az csak hétvégén van.
2018. jan. 31. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Nekem sincs nagy hasam, de 2-3 hete mar estere faj a hátam, derekam és sok a savam. Neha gorcsolgetek meg nyilalgat az alhasam. Nekem első baba, szval tudok sokat pihenni!

Konnyu szülést kívánok!:)

34hkm

2018. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

31 hetes vagyok, van egy 6 éves fiam és mellette még dolgozok, fizikai munkát, igaz, ez a hetem az utolsó.

Gyakran kemény a hasam, de muszáj bírni, ha meg elhagynám magam és egész nap csak feküdnék, fizikailag is legyengülnék, szóval nem panaszkodom.

Hétvégente amikor csak tehetjük kimegyünk sétálni az erdőbe, remélem szülés után is hamar fitt leszek, mint az elsőnél.

2018. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Kedves kérdező!

Nálam pont ugyanez van mint nalad. Annyi kulonbseggel hogy elso baba, igy tudok pihenni .

32hkm

2018. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Norman Bates ***** válasza:
26%

Penteken leszek 32 hetes, nalam valtozo. Egyik nap nagytakaritok, tervezgetek, rendezgetek etc. masko (pl ma) meg hulla faradt vagyok es aludtam is delutan 2 orat.

Probalom kihasznalni a napokat amikor tobb az energiam, jovohettol mar szeretnem elkezdeni kimosni/vasalni a babaruhakat.

2018. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem már nagyok a gyerekek, így iskolában vannak napközben, szoval tudok pihenni, miután elmentek suliba, visszafekszem 2-3 órát aludni. De így is fáradtnak érzem magam!!! Én már 35 hetes vagyok, a csípőm fáj éjjel, ha oldalt fekszem meg sokat kell pisilnem, de ennyi nagyjából a panaszom.
2018. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!