Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok pasit fog meg így a csaja?

Sok pasit fog meg így a csaja?

Figyelt kérdés

"Jajj, édesem, képzeld, voltam orvosnál,és.. Nem is értem.. Azt mondta terhes vagyok. Jajj, nem, hova gondolsz, nem, nem tudtam eddig, ja, de azért azt tudjad, hogy túl vagyok a 3 hónapon."

:)


Pasik, jártatok már így?

Csajok, jó ezt bejátszani? Illetve, csajok, miért??



2018. jan. 31. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a logikát. Attól ha egy csaj terhes lesz, még messze nem biztos hogy a pasi vele marad. Főleg ha nem akar gyereket. Mert olyankor jó eséllyel lelép, a gyerek felé se néz, maximum a tartásdíjat utálja, de a nőt lejáratja mindenhol. Ez a leggyakoribb eset.
2018. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ilyen csak a nagyon gagyi szappanoperákban van máshol nem.
2018. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ó persze, mert a férfiak arról híresek, hogy a gyerek miatt aztán életük végéig kitartanak a nő mellett. Ja, nem.

By the way, amelyik nő ezzel próbálkozik, az annyira ostoba, hogy meg is érdemli a sorsát, csak a gyereket sajnálom.

2018. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát, én ismerek nem 1 ilyen csajt, mindegyik nagyon odavolt... A pasik meg aztán főleg.
2018. jan. 31. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk a liciben volt ilyenre példa. A csaj mesélte hogy direkt szabotalta a használat előtt a gumikat. S be következett az amire számított: terhes lett. De arra nem számított hogy a pasas tényleg csak utalja a pénzt aztán annyi. Ráadásul mivel a csaj 16 éves volt a mi konzervativ kis varosunk apraja nagyja erről pletykalt.
2018. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel csak a nagyon buta pasikat lehet megfogni. Akinek az se tűnik fel, hogy a csaja 3 hónapja nem menstruál, és terhes.

Az ilyen ostoba arra is képes, hogy akár el is vegye.

A többi fizet havi 20 ezer gyerektartást, aztán pont úgy éli az életét tovább, mintha mi se történt volna.

Nem tudom, hogy te próbáltál-e havi 20 ezerből megélni? Hát egy gyereknek is kevés a megélhetéshez, a többit az anya állja. Alig 20-25 év, és ki is röppen, csak addig kell tudni mindent megadni neki egyedül. Egyedül: mivel a pártalálási esélyek is erősen lecsökkennek, ha a nőnek van gyereke.

Micsoda jó buli, nem? Totál megéri érte 9 hónapig kihordani és aztán 16 óra vajúdás után világra hozni egy gyereket.

2018. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem akar gyereket, az húzzon gumit. Ennyire egyszerű.
2018. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet, de ott a pasi hülyítette a szeretőjét ezzel, hogy dejó lenne egy gyerek tőle is (mert már volt 2 másik nőtől). De nyilván nem gondolta komolyan, de mivel a csaj már nem akart dolgozni, meg a pasi elég vagyonos, úgy gondolta hát elintézi és nem szedte a gyógyszert. Aztán a pasi jól meglepődött, győzködte is hevesen hogy vetesse el, de a csaj megtartotta és azóta pénzeli őket de csak ritkán látogatja a gyereket.
2018. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az sokkal gyakoribb, amikor a házasság előtt megegyeznek, hogy egyikük sem akar gyereket. De aztán a feleség véletlenül teherbeesik, és csak akkor közli a "jó" hírt, amikor el se lehet már vetetni.

Egyébként ha én férfi lennék, és biztosan tudom, hogy nem kell gyerek, akkor vazektómiát csináltatnék. Aztán a csajok úgy trükköznek, ahogy jól esik.

Addig meg ott a gumi. Azt nem felejti el bevenni. :P

2018. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Ja és az lemaradt hogy több olyat is ismerek aki csak gyereket akar, pasit nem. Egyik ismerősöm ecsetelte múltkor hogy hogy kéne felcsináltatnia magát egy buliban vagy valahol egy egyéjszakás keretében, mert már annyira szeretethiányuk van és kapuzárási pánikban szenvednek.
2018. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!