Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben ha kérem,...

Első trimeszterben ha kérem, csinálnak 3 D ultrahangot?

Figyelt kérdés

Szeretnék babámról trimeszterenként egy db 3 D-s fotót. Nem kell hogy mozgókép legyen. Ha fizetek érte, meg is csinálják?

Egy barátnőm mutatott a 8 heteséről ( már iskolás ) egy 3 D fotót, elképesztő volt. Kis dundi babszem, óriási volt látni így, hogy még nem volt baba formája. Persze majd a 25-30. hét táján akarok babamozit is, csak ez a 3 fotó legyen meg, mert örök emlék.


2018. febr. 1. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden gép tud 3D-t, de ha tud is, TB-s rendelésen nincs kívánságra ilyen lehetőség. A legtöbb helyen még 2D-s képet sem adnak, pénz ellenében sem.


Szóval ha ilyet szeretnél, elballagsz egy magánintézménybe, ahol annyiszor csinálnak 3D-s képet a babádról, ahányszor csak kifizeted.

2018. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magánrendelésre gondoltam én is.
2018. febr. 1. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsinálják, hívj fel egy szimpatikus intézményt időpontért, és akkor majd úgy is megmondják a részleteket.
2018. febr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. febr. 1. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen . Nekem is van 😊
2018. febr. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És hogy lett? Bejelentkeztél magánrendelésre, kértél egyet, és ennyi?
2018. febr. 2. 06:15
 7/8 anonim ***** válasza:
En 5D voltam .tok jo kepek lesznek
2018. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5 D ?????Az meg mi?
2018. febr. 2. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!