Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2018 szeptemberre kiírt...

2018 szeptemberre kiírt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Szia! Én augusztus végi vagyok, de a méretek alapján valszeg szeptember elejére leszek kiírva. Remélem beleférek ebbe a kategóriába :D

Február 15-én lesz a 12 heti UH-m, nagyon izgulok :) előtte 5, majd 7 hetesen voltam, minden rendben volt csak mindkettőn pár nappal kisebb volt (később foganhatott). Azért mentem az 5. héten mert nagyon görcsöltem, és féltem nehogy méhenkívüli legyen. De szerencsére jó helyen volt/van. 7 hetesen már volt szívhang :)

Tünetek: zéró hányinger, hányás. Aluszékonyabb voltam kb 10. hétig. Gyomorégés kb 10. héttől... az előbb ettem egy kis banánt, és máris ég, remek. :D Hasam még sehol. Nem is nagyon híztam, de ebben közrejátszik az, hogy egyáltalán nem eszek édességet (nagyon édesszájú vagyok, vagyis voltam :D), rosszul leszek tőlük.

Hirtelen ennyi jutott eszembe :) Te hogy vagy?

2018. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Ja, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ma pont 11 hetes vagyok (mensitől számolva).
2018. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

7 hetes várandós vagyok.

A kajaundor ami van nálam, de az nagyon. Szörnyen ráteszi a bèlyeget a napokra. Bármilyen kajára rágondolok, undor fog el. De ha nem gondolok kajára akkor is vègig èrzem. Enni csak pár falatokat tudok. Azt is alig ès inkább az èdes vagy szènhidrát... Inni iszok de a víz is alig csúszik..

Nekem március 14-èn kell mennem a 12.heti ultrahangra.

Várom nagyon :)

2018. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Nekem második babám lesz aki szeptember elején vagy augusztus végén fog várhatóan megszületni. 10 hetes múltam.


Egész jól vagyok, kicsit szoktam csak görcsölni, szinte alig érezhetően és hányingerem szokott lenni kicsikét. Gyakori pisilés van éjszakánként meg érzékenyek a mellbimbóim. Kb. ennyi a tünet, na meg a fejfájás sokszor.


UH-n 8 hét 4 naposan voltam először, szépen dobogott a szivecskéje a babának. Legközelebb február 12-én megyünk ekkor már majdnem 12 hetes leszek kb.


Az első babám most lesz amúgy 13 hónapos és kislány. Tehát nem sok korkülönbség lesz köztük.

Reménykedem hogy a második fiú lesz de persze az se baj ha ő is lány.


34/N

2018. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
szia, en szeptember kozepen fogok szulni elvileg :) pont ma vagyok 8hetes a mensitol szamitva. nalam nincs kajaundor sot en inkabb ennek de egy jo izut nemtudok mert folyamatosan eg a gyomrom... most epp hanyingerem van... :( mar jolenne ezeken tullenni... :/ de hat tur tur az ember :) te hogy vagy?
2018. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
utolso vagyok, nekem a masodik terhessegem szoval elmeletileg lazabbak a szalagok ilyesmi hamarabb latszik a pocak, egyenlore annyi ha behuzom olyan mintha nem huznam be :D
2018. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Szeptember 7 az első időpont amit mondtak :)

Amugy a mensi szerint 9+1 hetes vagyok, a doki szerint egy hettel kevesebb. Kétszer voltam orvosnál, múlt héten hallottuk a szívhangot😍

Nagyon jól viselem fizikailag a terhességet (első baba) semmi hanyinger hanyas stb. Mindent ugyanugy eszek mint elotte, es nem vettem eszre hogy valamit jobban kívánnék.

A hangulatom ingadozó, sokszor erzem depisnek magam...amugy a melleim iszonyatosan fajnak. Februar 27.kell visszamennem, remelem minden rendben lesz az akkor mar 12 hetes picikemmel ☺

2018. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Szeptember 1re vagyok kiírva. Még mindig tart az egész napos émelygés és a kajaundor. De ez már sokkal jobb mint 2 hete amikor nem maradt még semmi étel. Ráadásul második gyerek lesz, a kicsivel is foglalkozni kell bármilyen rosszul is vagyok.
2018. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én 8+4 vagyok, első babával. 8hetesen voltam először dokinál, volt szívhang. :) Legközelebb március elején megyek. Hányinger, öklendezés és fáradtság a tüneteim. Facebookon van titkos csoportunk, aki ír privátban nevet, azt be tudom tenni.
2018. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tegnap volt egy kis vérzés, és be kellett mennem az ügyeletre, de minden rendben a babával.

Egyébként megállás nélkül hányingerem van, és állva el bírnék aludni :)

2018. febr. 5. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!