Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes kismama vagyok mitől...

40 hetes kismama vagyok mitől van hogy a köldököm tele van kis apro szemölcsökkel?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Látatlanban lehet futószemölcs, amit vírus okozhat, szerintem menj el gyorsan bőrgyógyászatra, hátha még pont túl lehetsz rajta.
2018. febr. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhesen semmit nem csinálnak vele. Sőt ez is jellegzetes terhességi probléma, szülés után eltűnik a 90%-uk. Nekem mell alatt, nyakon volt rengeteg. Mind eltűnt szülés után nagyon hamar. Grapefruit olajjal lehet kenegetni, de az sem sokat segít. Lassan el fognak tűnni úgy is :)
2018. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem több is van ott és nem szemölcsök lesznek sztem. Ha ilyen kemény és barna akkor időnként leesik. Bőrgyógyász mondta h ezek olyan anyajegynek tűnő foltok amik borhamlaskor nem esnek le. Elfelejtenek leesni és gyűlnek majd egyszercsak leesik. Akkor felpuhul majd újra gyűlik. Én azért megnezetnem dokival!
2018. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2018. febr. 4. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!