Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős székrekedés mit lehet tenni?

Erős székrekedés mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok és nagyon durván székrekedéssel küzdök. Heti 5-6 x sportolok . Rengeteg folyadékot iszom,rengeteg zöldség. Rost bevitel hibátlan. Nagyon egészséges az étkezésem. És ennek ellenére. Próbáltam a Mira és a Hunyadi vizet is. Semmi ...mar eléggé kiborító 😐😐😐

2018. febr. 4. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Szia. Egyél aszalt szilvát vagy aszalt sárgabarackot.
2018. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam de csak gázosított 😐
2018. febr. 4. 09:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam a legjobb hashajtó a Magnosolv 1 vagy 2 tasakkal. Csak sima magnézium, így nem árt, de valami olyan formában van benne, ami sokaknál hashajtó hatású. Egy próbát megér.
2018. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az elején egy olyan kombi vált be h szilvalekvár 2-3 kanál, meleg langyos tej, és 2 evőkanál olívaolaj. Emellé fel óra múlva egy kávé. Na ez segített egyedül. Később akkora dózisú mg szedtem h nem volt gond a napi 2 napi dologgal.
2018. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor 2 napot kihagyok a vas/ folsav egyéb vitaminból.. Akkor helyreáll(2 hetente kihgyok)

20 hkm

2018. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5. Vagyok


Nekem a savanyított káposzta, szilva tejjel stb sem használt.. Csak puffadtam és rosszabb lett

Magnesol se..

2018. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem a mák is meghajt. Nagy mennyiségben :)
2018. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Engem is csak puffaszt minden . Végül felhívtam az orvosom aki glicerin kúpot javasolt. Az sem csinált először semmit. Férjem jól átmasszírozta a derekam mindenféle pózban és végül egy órával a kúp után a kettő együtt hatott és 1x eltudtam wc-re menni . Hát ez valami rémes
2018. febr. 4. 12:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Ilyen étkezés kellett nem kellene.. nekem ez hozta rendbe. Kb fél kg zölség/gyümi, tk pékáru és terhesen kb 3 liter víz. Plusz néha egy kis plusz magnosolv.

Vasat vagy vastartalmú gyógyszert, kismamavitamint szedsz? Én Femibiont szedtem, bár nekem vastartalmút nem szabad amúgy se, ez nem vált hátrányomra.

2018. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Terhesen pont a derekad nem szabad "jól" átmasszírozni, ha nem akarsz vetélést, vagy koraszülést.....
2018. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!