Milyen a vetélés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pénteken elkezdtem vérezni, akkor az orvos nem mondott rá semmit. Most egy picikét erősebbnek érzem a vérzést, illetve elkezdett fájni a hasam alja. Kinél milyen erősségű volt a görcs? Nagyon félek, hogy elvetélek. 😢

2018. febr. 4. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Attol is fugg, hogy hany hetes szerintem. Nekem 8-12 het kozott volt tobb, rendesen ugy jottek a gorcsok/osszehuzodasok abban a szakaszban, amikor urultem ki, mint vajudasnal. Nem voltak annyira erosek a fajasok, mint szulesnel, de fajtak, az biztos. Majd hirtelen megszunt a vegen.

Tompan mar azelott is fajt a hasam es enyhe, aprankent erosodo verzesem volt napokig, de amikor megindult az elso osszehuzodas, akkor folyt a ver rendesen.


Mennyi idos terhes vagy? Szivhang van mar?

Szerintem menj a surgossegire, hatha mentheto.

2018. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg annyi, hogy veteleseknel csak a mehem gorcsolt, mig szules elotti vajudasnal ugy ereztem, hogy terdtol nyakig mindenem gorcsol es faj, szoval azert jelentos kulonbseg van, de azert az elsonel is hatarozottan eszre vettem, amikor tenyleg megindult es nem csak fajdogalt a hasam alja.

Mondjuk en mar mindegyiknel tudtam elotte, hogy elhalt a terhesseg, termeszetes vetelest szerettem volna, ezert mas volt, mert szamitottam ra.

2018. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Progeszteront adnak legtöbb esetben. Nekem vérzés volt, menstruáció-jellegűvé erősödött, de nem voltak nagy görcseim. Szervezete válogatja.

Kitartást és a legjobbakat!!!

2018. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyelet? Hátha csak hematoma,vagy progival meg mentheto. Fugg, attol hany hetes vagy. 5 hetes magatol egy erosebb mensivel tavozott, gorcsoltem, de siman bicajoztam a skanzenben.. A 8 hetesnel eros mensi gorcseim voltak, es eleg erosen vereztem, konkretan meg atertem a wcbol a mellette levo fürdőbe,folyt a combomon.. mutettel fejeztek be.
2018. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden szervezet más, van aki meg sem érzi, ezek a kései vetélések. Pl nekem csak uh-n derült ki, hogy közel 3 hete nem élnek az ikreim. Semmi tünetem nem volt, talán csak annyi, hogy enyhültek a terhességi tünetek. A műtét napján reggel jelentkezett egy pici rózsaszínes folyás, de bugyiig nem jutott.


Nagyon sok mindentől függ. Egy biztos a vérzés egyáltalán nem jelent jót. Sürgősségire kell menni, ha csak a progeszteron hiány az ok akkor még menthető, ha nem az a ludas akkor sajnos menthetetlen. Drukkolok, hogy végül minden rendben legyen, de az erősödő vérzés sem jelent jót :S

2018. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én tavaly nyáron vetéltem, 8 hetesen ömlött belőlem a vér, de semmi testi fájdalom nem volt. Lelki annál nagyobb... 🙁 Műtéttel kellet befejezni.
2018. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!