Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után visszatér minden...

Szülés után visszatér minden a régi kerékvágásba? Elmúlnak a tünetek egyből?

Figyelt kérdés

20 . Hetes vagyok , nem lettem sokkal jobban a 2.trimeszterben ... Hányinger-hányás, szinte folyamatos migrén-gyengeség-faradekonysag.

Szülés után visszatér minden a régi kerékvágásba ?? Elmúlnak a tünetek egyből ??


2018. febr. 5. 05:29
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Igen minden elmúlik ami terhességgel jár. Nekem az epepangás általi viszketés is elmúlt. A futószemölcsök a melle alatt, az állandó pisilési inger. Szó szerint semmi nem maradt.


Ellenben lesz egy babád amitől minden szebb és jobb, és megtanulsz alvás nélkül életben maradni :D ( ha szerencsés vagy azon ritka anyák közé fogsz tartozni akiknek a babája átalussza az éjszakát) Kemény meló anyának lenni, de nagyon szép dolog :)


Szóval kitartás, ami most rossz az elmúlik és jön egy új fajta élet amit nehéz megszokni, de mindent megér :)


Boldog babavárást és jó egészséget :)

2018. febr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

A tipikus terhességi tünetek elmúlnak.Helyette lesz az iszonyatos fáradtság, hiperérzékenység.

Azért a szervezetnek vissza kell állnia.

Nekem olyan 4 hónap kellett mire minden egyenesbe jött.

2018. febr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

A terhességi tünetek tényleg elmúlnak, de ha a szülés nyomot hagy, akkor lesz más helyette, amivel viszont nem fogsz ráérni foglalkozni :)

Egyébként én az egyikkel a 23. hétig voltam hányós, drukkolok, hogy neked se kelljen az elmúlásához megvárnod a szülést. Nézess egy vérképet.

2018. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem vészes hányásom volt, szülés után sokkal enyhült, de pl a tojás szagától még utána hónapokig ugyan úgy hánytam. De legalább nem mindentől, ami azért egy nagy javulás volt.
2018. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Azzal nem értek egyet,amit az 1. válaszoló írt, hogy lesz egy babád amitől minden szebb és jobb.

Szerintem ez baromira nem így van :(

Soha nem tér vissza minden a régi kerékvágásba, az életed soha nem lesz olyan, mint volt.

Persze a terhestünetek elmúlnak, ez igaz, viszont jön az újabb stressz, a kialvatlanság, a beszűkült élettér miatti frusztráció, a sírás-etetés-pelenkázás monotóniája, utána később a hisztik, játszmák, ez mind próbára teszi még a boldog,harmonikus párkapcsolatokat is.

Az anyaság nem olyan habos-babos rózsaszín felhő, mint sokan gondolják.

2018. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Miért kellene olyannak lennie mindennek, mint amilyen volt? Ha úgy volt jó, miért kellett rajta változtatni?

Ezt én sosem értem. Persze, hogy más lesz minden, hiszen lett egy gyerekünk! De ezt akartuk, nem? A jó dolgokba nagyon sok energiát kell rakni, minél többet fogsz később kivenni, annál többet kell most belerakni, ez így működik. Nem csak a gyerekkel, mindennel, a férjjel, a munkával, még a kutyáddal is.


Kérdező, a terhességgel összefüggő testi tüneteid már a szülés napján el fognak múlni. Nekem diabeteszem volt, az is elmúlt másnapra.

2018. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom !!! Ez jó hír 😊

Azért ha megfelelő apuka van mellettunk , akkor azert konnyebb lehet az egesz, egyutt-kozosen 😊

2018. febr. 6. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!