Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhesen normális az...

8hetes terhesen normális az ennyire latargikus állapot?

Figyelt kérdés
Amikor megtudtam 3hete hogy terhes vagyok,örömömben kiszaladtam volna a világból. Ellenben most...borzasztó hangulatingadozásaim vannak...nagyon sokszor érzem magam rettentő feszűltnek,idegesnek,semmi nem jó,mindenki idegesít :-( Pedig szerencsére rosszulléteim nincsenek,kivéve néha fejfájás és szédülés...de a pszichés állapotom az valami katasztrófa. Rosszul alszom és rossz gondolatok gyötörnek. Aggódom mindenen. Mi lesz,hogy lesz stb.....
2018. febr. 5. 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen jellemzo ne aggodj, elmúlik
2018. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, teljesen normalis! A 7-8. het nekem is ilyen volt, most a 10. hetnel jarok, es jobban vagyok egy fokkal, mar a szornyu egesznapos hanyas/ szedules is csokken. Tervezett baba de en is irto mod el voltam keseredve, kb 4 hetig mindentol undorodtam, egesznap aludtam es hanytam. Kitartas! Minden oke lesz!!
2018. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Madri00 válasza:
Az én pszichés állapotom mindíg ilyen, pedig nem vagyok terhes :)
2018. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amit te irsz normalis. Elmúlik, amit hármas (bocsánat de tényleg.:/)

Na az mar nem..

2018. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna... Már régebben voltam terhes, 6 és 9 éve, de úgy emlékszem a 12 hét után a rosszullétekkel együtt elillant a világvége-hangulatom is, és elkezdtem élvezni a terhességeimet :-) Biztos hogy nálad is elmúlik, egyre jobb lesz majd.
2018. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a hormonok miatt ez van. Én a 1.hétig zizi voltam. Hol nevettem hol sírtam, de inkább sírtam... egyszer boldog voltam egyszer meg úgy éreztem tönkrement az életem és nálam boldogtalanabb nincs. Kemény időszak volt, és nem csak nekem. Utána rendeződött, de kb másfél évvel szülés után érzem úgy h újra önmagam vagyok, aki hasonlít arra aki régen voltam. De csak hasonlít :) az életem gyökereiben változott, de legalább lelkileg már rendben vagyok.
2018. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat 12.hétig nem 1. Bocsi :)
2018. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most,hogy elolvastam a kommenteket megnyugodtam en is kicsit....ugyan igy vagyok en is....semmihez nincs kedvem es szomorunak,feszultnek erzem magam es minden negativ hangulatot sorolhatnek.. kitartast kerdezo!
2018. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos most még rosszabb....missed ab...nem élt a picurka :-(
2018. febr. 9. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom, tudom nem vigasz, hogy lesz masik, hisz az masik, nem O... de jora fordul majd!
2018. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!