Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti babátok mennyire hasonlít...

A ti babátok mennyire hasonlít arra amilyen a pocakban volt?

Figyelt kérdés

Az én babám eddig egy kis álombaba, igaz még bent van már 25 hete. Nagyon kis nyugis, lusti baba szerintem mert nem sűrűn rúgdos és akkor sem rúgja ki a ház oldalát. Kívülről már rendesen látszik és erződik ha mégis elemében van apuka nagy örömére de tényleg csak napi 1-2 alkalommal pörög be 10 percekre. Minden rendben vele amúgy az orvos szerint és rosszul sem voltam egyszer sem az egész terhesség alatt úgyhogy reménykedem hogy nem pótolja ezt be ha kibújik. :)

A ti babátok miután megszületett hasonlított habitusban arra amilyen a pocakban volt?



2018. febr. 5. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kettő van és nagyon stimmelt. Az egyik nyugisabb volt bent is kint is. Néha ütemesen rugdosott, sosem tudtam, mi lehet, és nagyon cuki volt látni, amikor kint is így altatta magát babaként :) A másik folyton mozgásba volt, még a végén is sokszor körbebukfencezett, kint is totál rossz alvó volt, viszont már egy évesen tényleg tudott bukfencezni. Totyogóként is elég adrenalinfüggő volt, főleg az extra óvatos másikhoz képest, de ovis korra azért viszonylag nyugisabb lett ő is.
2018. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is stimmel. Nappal pörgött, éjjel nyugis volt,minden reggel pontban fél 8kor rugdosással ébresztett,azóta is fél 8kor kel reggelente,egy kezemen meg tudom számolni hány álmatlan éjszakánk volt. Most várjuk a tesót, még nem érzem mozogni,10hetes vagyok,kíváncsi leszek nála hogy alakul majd.
2018. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam pont olyan volt mint amit leírtál, volt hogy 1 nap 1x jelentkezett be. Az nst-ket is folyton meg kellett ismételni, mert alig volt mozgása. Miután megszületett egy igazi hiperaktív lett. Állandóan mozgásban van, ha nem akkor is beszél állandóan. 5,5 éves, és még nem volt egy végig aludt éjszakánk sem.

Most a második gyermekünket várom, aki viszont olyan aktív, hogy néha hányingerem van annyira hullámzik a hasam. Reggel ébredés után és este fürdés után a legaktívabb.

2018. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hasonlít. Addig kis nyugodt baba, amíg testközelségben van. Pedig már fél éves 😂 nagyon szeret kézben lenni..


Első babám meg ugyanolyan eleven volt mindig is, mint pocakban volt. 2-3 hós korban is állandóan járt a keze-lába, nagymozgásokat is elég korán kezdte. Meg nem áll egy percre mióta mászik.

2018. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mind2szer stimmelt. :)
2018. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is stimmelt, mindkettő ritka aktív volt odabent, főleg éjjel, születésük után is aktívak, talán túlságosan is, főleg éjjel :-S
2018. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is egy nagyon aktív leányzó volt a pocakban, főleg éjjel volt nagyon mozgékony. Most is rettentő aktív, főleg éjjel. :)
2018. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam pocakban lusta volt, nem sokat mocorgott, reggel délben este fent volt egy fél órát, nem bántott, soha nem okozott kellemetlenséget éjjel sem keltem soha tőle. Erre mióta kint van... hát egy izgő mozgó 6 hónapos tornádó xD Szóval nálunk nem stimmel :D
2018. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amikor a hasamban volt, nem tudtam eldönteni, alszik-e egyáltalán a baba, vagy csak álmában szórakoztat engem, mert állandóan mocorgott.


Azt hittem hason kívül is ilyen lesz, hát pont ellenkezőleg. Két és fél hónapos kora óta nem ébred éjszaka, nem nagyon szeret kézben lenni, bárkivel elvan, ha pihenőszékbe rakom, és közben lát engem, simán tudok mellette sütni, takarítani, fürdeni. Ha front van, akkor ő is nyűgösebb, meg persze igényli, hogy szórakoztassam, de eddig (pár nap és öt hónapos) nem olyan kis izgága, amilyen a hasamban volt.

2018. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém éjjel nappal tombolt a hasamban, mikor kijött akkor is éjjel nappal. Még most is. :/ 26 hós és éjjel és hajnalban is felkel. Most várom a másodikat... Néha fogom a fejem, és viccelődök hogy nekem ebből 2 lesz, úgyhogy készülhetek :-) roszcsont.
2018. febr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!