Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bekakálni szüléskor. Valaki...

Bekakálni szüléskor. Valaki járt így? Hogyan "kezelték" a helyzetet? Hogy érezted magad?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 21:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Majdnem mindenki bekakil, csak nem tudnak róla. Nekem is csak a párom mondta. A szülésznő és a doki teljesen természetesnek vette, tényleg észre sem vettem! És 3x szültem, mindegyiknél előfordult :)
2018. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Most miért kell lepontozni?
2018. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Hát én egyszer szültem csak spontán. Az első császár volt. De nem mondta senki hogy volt e ilyen baleset. Remélem Nem,de nem fogom megkérdezni,főleg nem a páromat aki ha volt akkor tuti látta csak max.ő is diszkrét
2018. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
90%
Én szülés előtt beöntést kaptam, akkor kijött minden és szüléskor nem volt ilyen problémám.
2018. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak a második szülésnèl kaptam beöntést, mégis mindkétszer jött... Az elsőnél konkrétan arról beszélt a szülésznő a nővérrel miközben engem takarított le, hogy ki mit főz ebédre... Teljes természetes ez nekik, én meg csak arról az egyről tudtam, a többit a párom mesèlte később
2018. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
A császár alatt is lehet ilyen balesett, nem? Ha katétert adnak akkor gondolom ott se működik a záróizom.
2018. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

#6-os, kétszer volt császármetszésem. Az első sürgősségi volt, nem volt előtte se kúp, se beöntés, de nem tudok balesetről. A második programozott császár volt, így előtte nap estétől nem lehetett enni, plusz este hashajtó kúpot kellett használni, ami megkakiltat.


Szerintem császárnál amúgy igen kicsi az esély rá, hiszen nyomni nem kell. A sima bélperisztartika meg csak nem fogja kivinni a kakit abban a fél-egy órában, amíg műtenek.

2018. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem fogod észrevenni nyugi :)


Én nem vettem észre semmit, kérdeztem is a szülésznőt a végén, hogy jött-e széklet, mert kínosnak tartottam volna, de mosolygott és azt mondta, hogy nem.

Később a párom mondta aki végignézte, hogy bizony jött egy nagy tenyérnyi, de pillanatok alatt kicserélték alattam a lepedőt, vagy mit, én meg a tolófájások miatt semmit nem vettem észre az egészből. Először el se hitem, azt hittem hülyít, de megesküdött rá :D

2018. febr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 2x szültem, az elsőnél kaptam beöntést és még így is bekakáltam, a 2.-nál nem kaptam, de ott nem. Érdekes :) Nem volt belőle gáz, volt alattam valami kis terítő amit hamar kicseréltek 1perc se volt...
2018. febr. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Kértem kupot mégis jött kaksi :D

A Férjem csak annyit mondott h :jött ott minden :D annyit emlékszem h a doki valamit mondott a szülésznőnel Ő meg már cserélte is a papirt(v nem tudom mit) meg takarított

2018. febr. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!