Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovulâciokor mennyi az esélye...

Ovulâciokor mennyi az esélye hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Jan 27 én voltam egyûtt a férjemmel. Ilyenkor már termékenyidöszakban voltam. 30 án volt uvolâciom a naptár szerint. Mennyi ideig képesek életben maradni a spermák? Ha nyâlkás folyásom van ez idö alatt akkor valoszinû hogy peteérésem az volt..

2018. febr. 6. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
25% a statisztikák szerint és kb. 2 nap.
2018. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem száz százalék. Ugyanis attól, mert valaki ovulál és pont akkor él nemi életet is védekezés nélkül, az még nem garancia a terhességre. Ugyanis meg kell történjen a megtermékenyítés és a beágyazódás is, ahhoz, hogy terhességről beszéljünk. Tehát nyilván ilyenkor a legnagyobb az esély, a spermiumok pedig akár napokig is életképesek lehetnek a nőben, de nincs garancia sajnos semmire.
2018. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Max 25%
2018. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

25%-ék.

3-5 napot mondanak a spermára.Ha csak 27-én voltatok együtt akkor nem biztos, hogy minden esélyt megadtatok a babára.

2018. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!