Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nők! Mit tennétek, ha teherbe...

Nők! Mit tennétek, ha teherbe esnétek, de a párotok váratlanul meghalna? Megszülnétek a gyermeket? Örökbeadnátok? Felnevelnétek egyedül? Kort is írjatok, legyetek szívesek!

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Pláne szeretném, ha szeretett párom "benne"élhetne csak "tovább".
2018. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Mármint a gyereket pláne szeretném megtartani

Ezt jelzi is hogy háborukban megnő a gyerekvállalási szám

2018. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha beleszakadnék is felnevelném.
2018. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Komoly kapcsolat volt? Beszéltünk valaha a gyerekvallalasrol, mint jövőbeni tervről? Akart valaha gyereket? Van önálló lakasom/alberletem, amit egyedül is fenn tudok tartani? Van munkahelyem, ahol tudok a szülésig dolgozni? Van elegendő munkaviszonyom a CSEDhez és a GYEDhez? Van elegendő félretett pénzem, hogy ha tappenzre kényszerülok is meg tudják élni? Ha mindre Igen a válasz, akkor megtartanam. Hacsak egyre is nem, ne tartanám meg
2018. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Az biztos, hogy nem adnám örökbe.

A megtartás pedig attól is függne, hogy van-e másik gyerek és milyen anyagi helyzetben vagyok.

Pl.: ha a férjem halálával már a meglévőt us nehezen tudnám nevelni, nem súlyosbítanám egy másodikkal. A meglévő fontosabb lenne.

2018. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Megtartanám mindenképpen.

De bármilyen esetben.

Én ezt mindig így gondoltam, már fiatalon is.

2018. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Felnevelném egyedül,ez biztos. 25
2018. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

Nem esnék úgy teherbe, hogy ne tudjam felnevelni saját erőből, ez nekem eléggé alap.

Viszont én valószínűleg utána halnék a páromnak, kicsit sem érdekelne, ki mit gondol. Nem vagyok hajlandó egyedül maradni. Persze ez csak az elmélet, egy fejlődő magzat sokat tud változtatni élesben... De igen kegyetlen lenne az élet, ha ezt tenné velem. Sosem voltam nagyon függő fajta, de valahogy most már nem tudom elképzelni az életemet egyedül. Brrrrr.


Ja, elvetetni vagy örökbe adni totálisan kizárt, ez számomra teljességgel egyértelmű (nincs a kelleténél nagyobb bajom az abortusszal, roppant liberális vagyok a kérdésben, de én, a párommal közös gyermekemet semmiképp nem vetetném el. örökbe adni pedig még sokkal rosszabb számomra).

2018. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Az kimaradt, hogy nálam is benne lenne, hogy legalább maradt valami a párom után, ráadásul egy emberi lény, akinek mesélhetek róla... Ha valami tudná enyhíteni a fájdalmaimat, az ez lenne. A gyermek mint egyéni kis lény, a gyermek mint az én saját gyermekem és az Ő gyermeke.
2018. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként is csak akkor vetetnék el gyereket, ha nagyon nincs más választásom. Ha fel tudom nevelni, felnevelném, ha nem tudom, örökbe adnám.
2018. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!