Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ehetek reggelente egy Pocket...

Ehetek reggelente egy Pocket Coffee-t? Ennyi koffein nem árt a babának?

Figyelt kérdés
Már rég leszoktam a kávézásról a meddőségi problémáim miatt, de most, hogy babát várok és problémák miatt feküdnöm kell, nagyon alacsony a vérnyomásom. Nem akarok rendszeresen kávézni, koffeint fogyasztani a baba miatt, ezért arra gondoltam, hogy amíg feküdnöm kell, reggelente egy pocket coffee-val javítanék a vérnyomásomon. Mit gondoltok, ennyivel ugye nem ártok? Azt találtam róla, hogy 20mg koffein van egy db-ban. Kólát egyáltalán nem iszom, teából csak a gyümölcsteát.
2018. febr. 7. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kávét is ihatsz. Nem árt amíg normál mennyiséget iszol, 150 mg koffein max/nap.
2018. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kávé sem árt, se neked, se a babának.
2018. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan igyál kávét, nem lesz baj.

Én úgy csináltam, hogy fele adagot ittam csak, sok-sok tejjel.

2018. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy doboz energiaitalban is csak 80 mg van, én néha azt is iszok (kb hetente), ha nagyon úgy érzem, mert nekem is alacsony a vérnyomásom (95/67 körül).

De a reggeli tejes kv az mindennapos.

2018. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Főleg reggelente vannak problémáim: szédülés, ájulásközeli állapot. Ma reggel egy ilyen után 80/42-es vérnyomást mértem.
2018. febr. 7. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen nyugodtan ihatsz kávét reggel :)

Én is ittam egész terhesség alatt egy kávét,vagy 3in1bent :)

2018. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő/ doki is azt mondta, hogy 2 csésze kávét nyugodtan ihatok (így 90/60)

Pocket coffee-val cukortartalma miatt figyelni kell ;) de persze, lehet


Kismamaként a magas vérnyomás a gond, az alacsony a normális

2018. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én terhesen szoktam rá a kávéra. Annyira kívántam a tejeskávé ízét, hogy totál rá is szontam. Senkinek semmi baja, fiam 6 éves lesz.
2018. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!