Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok mehszájamat...

38 hetes vagyok mehszájamat vizsgalta a doki elkezdett lenni ilyen barnazas most vérzek is nálatok is volt ilyen?

Figyelt kérdés
38 hetes ctg-n voltam itt mondták hogy nagyon levan gyengülve a mano elküldtek uht ra ott minden rendben volt a lepeny 3.foku érésben van utanna mentem méhszáj vizsgálatra 2111es és haza küldtek. Most görcsöl lent a hasam meg a derekam leszakad elkezdem barnazni (gondolom a vizsgálattol) a verzés is normális ilyenkor? Ilyen atlátszos véres cucc jött elsönek sok most meg szakasszossan. Ez a szülés jele lehet szerintetek?
2018. febr. 8. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Pont így voltam a 36 hetes vizsgálaton. Én bementem a kórházba, mivel nekem ehhez fájások is kezdődtek, bent a kórházban már 3 percesekké sűrűsödtek, a vajúdóban voltam már, de nem szültem meg, csak másfél héttel később, viszont haza már nem jöhetettem és közben kiderült, hogy toxémimám van, szóval emiatt is bent tartottak. Úgyhogy lehet, hogy szülni fogsz, de lehet, hogy nem. :)
2018. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam, toxémiám. :)
2018. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

elképzelhető,hogy kicsit rásegített arra a méhszájra.

Tágulásos vérzés is lehet, nekem az volt, bő 3 ujjnyira nyitva voltam már,de a fájásokra még jó pár órát kellett várni, aztán pikk pakk megvolt

2018. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez a nyákdugó! 2 héten belül biztos szülni fogsz.
2018. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Nekem 2 gyerekem van.

Vérzés az akármilyen (kevés vagy sok) is legyen, azonnal kórház!

Mindegy, hogy az elején vagy, vagy a végén.

Amúgy igen, az ilyen vizsgálatoktól sok kismamának beindul a szülés.

2018. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát figyi, ez lehet tágulásos vérzés, ha nem kocsonyás, és ha a fájásaid nem múlnak, inkább menj be! Pláne, hogy a ctg sem volt valami jó!
2018. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!