Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs vérzés és barnázás,...

Ha nincs vérzés és barnázás, akkor nem lehet baj?

Figyelt kérdés
10 hetes km vagyok, 7+3 hetesen voltam utoljara orvosomnal, akkor volt szívhang is. Szedtem progesteront, mert egyszer mar elveteltem 1 éve kb.(ismeretlen okokból) 12 hetesen kell visszamennem csak. Addig izgulok lesz-e szivhang, minden rendbe van-e, mivel nagyon jól viselem a varandossagot, csak a melleim fajnak es faradekony vagyok, de semmi hanyas vagy rosszullét. Barnazas sincs, verzes se. Igy is lehet baj? Vagy megnyugodhatok?
2018. febr. 8. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nugodj meg! Ne idegeskedj! Ha volt vetélésed ismered a tüneteket.Magnéziumot kellene szedni! Vigyázz magadra! Kerüld a forró fürdőt,a biciklizést, ne legyél sokat kint a hidegben ès akkor nem lesz semmi baj.

Az, hogy nem hànysz az nem jelent semmit.

Én sem hánytam egyszer sem a terhességem alatt.Örülj neki, szerencsés vagy!

Csak pozitívan!

2018. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó jel ha ilyen nincs de sajnos nem garancia semmire. Próbálj meg ne erre gondolni! Ha nagyon aggódsz lehet magánrendelésre is menni most 1 alkalomra, de az a tapasztalatom a nyugodtság se tart tovább 2-3 napnál.. az 1. trimeszter ilyen aggódós főleg vetélés után.
2018. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem voltam rosszul. Sem ikrekkel, sem most 1 babával.

Ennek ellenére semmire sincs garancia. Az ikrekkel semmi panaszom nem volt soha, mégis elvetéltem velük a 20. héten, tulajdonképpen tünetek nélkül.

Most többször is volt hatalmas vérzésem, állandóan görcsölök, mégis haladunk előre.

Szóval ha nincs baj akkor is lehet, ha van, az sem feltétlenül nagy baj...

2018. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben voltam, mint Te. 6 héten voltam utoljára UH-n, utána 12 hetesen. Semmi tünetem nem volt, csak puffadtam, ha nem tudom, hogy terhes vagyok nem is vettem volna észre. 12 hetesen mentem a genetikai UH-ra Hajdu Krisztinahoz. Rátette az UH-t a hasamra és nem szólalt meg 2 percig (lehet 30 msp volt, de egy örökkévalóságnak tűnt). Elkezdett potyogni a könnyem és kérdeztem, hogy “él?!” Elkezdett mosolyogni, persze, miért ne élne. Ne aggódj, minden rendben van!! Jövő héten megyek a Tesóval UH-ra 6 hetesen, ha lesz szívhang megint csak 12 hetesen megyek.
2018. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha aggódsz menj el a védőnőhöz szívhangot hallgatni. Lehet én is fogok:).
2018. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A védőnőm azt mondta, hogy csak a 28.hettol fog szivhangot nezni mert addig ha nem talalja csak megijeszt vele. Amugy magandokihoz jarok...még 15 nap van az UH-ig...addig már nem megyek még egy UH-ra. Talán kibirom valahogy addig bár elobb is sirtam...jobb lenne, ha inkabb nem olvasnek semmit :(
2018. febr. 12. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!