Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy ennyi...

Normális az, hogy ennyi kétségem van a gyerekvállalással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, már régóta szeretnék gyereket, de még mindig hezitálok. Egészséges lesz? Ha igen, ha nem, alkalmasak leszünk a feladatra? Nagyon félek, de alog várom. Normális ez, vagy még várni kellene?
2018. febr. 11. 09:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*alig
2018. febr. 11. 09:09
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen normàlis.Sőt!Ha ilyeneket gondolkodsz az jót jelent,készülsz a feladatra.
2018. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, kicsit megnyugtattál :)
2018. febr. 11. 09:37
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Az aggódás mellett B terved is van? Mi lesz, ha tényleg beteg lesz? Lesz elég pénz és idő fejlesztésre hordani? Ki fog segíteni, ha apa rájön, hogy mégsem bírja a megváltozott körülményeket? Hajlandó leszel beismerni és segítséget kérni, ha te magad jössz rá, hogy te menekülnél, hogy visszakérnéd a gondtalan életedet? Megoldásokat is gyárts a felmerülő esetleges problémákra, akkor leszel majd készen. Amíg csak azt tartod elfogadhatónak, hogy biztosan minden ideális és tökéletes lesz, máshogy nem is lehet... addig csak álmodozol. Az életben nagyon kevés tökéletes helyzet van.
2018. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Az utolso kisse eltulozta, de reszben igaza van. Amugy nem lesz olyan soha h felelem es izgalom nelkul kimondd h most! Az mindig ott lesz, de nem erdemes halogatni tul sokaig.
2018. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A B terv esetére beszéltem a szüleimmel, hogy ha bármi van, tudnak-e minket támogatni főleg idővel, esetleg pénzzel, ha ESETLEG úgy alakul.
2018. febr. 11. 10:06
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Normális ember pont így gondolkodik, nem csak hirtelen belevág és bele sem gondol, hogy egy ember életéért lesz felelős. Ne erezd azert furcsán magad, mert a ritka gondolkodó kivételek köze tartozol :) Az meg plane szuper, hogy az esetlegesen felmerülő problémákra megoldást is keresel. Felelősségteljes gondolkodás, jó szülő leszel!
2018. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök minden választ :)
2018. febr. 11. 10:34
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha gondolod elküldöm az én kérdesem amit ugyanitt tettem fel..Hasonló félelmeim voltak..de nem lett semmi baj és nem bántam meg. Már 1 éves elmúlt.. Ez teljesen normális, vágjatok bele.
2018. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Linkeld be légyszíves.
2018. febr. 11. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!