Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek fejfájással,...

Van akinek fejfájással, hányingerrel indult a terhesség? Még pozitív teszt előtt?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Influenza is ezzel indul :p
2018. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az biztos h nem.. Mert van még más 1-2 tünetem :/

Csak kíváncsi lennék h másnak is volt e ilyen a terhesség miatt.. :)

2018. febr. 12. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Oké, csak vicceltem


Az első terhességnél már az elmaradás előtt erős hányingerem volt, szédültem és fáradt voltam, melleim bedurrantak, ezek pozi teszt után erősödtek, rá két napra csak hányni meg feküdni tudtam, nos utólag kiderült hogy a kisbaba elhalt, és én is azért voltam ilyen rosszul.


A második terhesség éppen zajlik, jelenleg csak fáradtság érzet van meg pici szurkálás alhasba, szóval most reménykeden hogy megmarad..


Elvileg korai szakaszban hányingernek nem kellene lennie..

2018. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pozitív teszt előtt nincsenek tünetek,mert ha negatív a teszt,akkor az azt jelenti,hogy még nem történt meg a beágyazódás,ergo nem beszélhetünk még terhességről sem.

Ha nincs terhesség,akkor egyértelműen nincsenek terhességi tünetek sem,hiszen,még el sem kezdte a HCG-T termelni a szervezet.

Persze,az megint más,ha bebeszéli magának az ember.

2018. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Senki nem beszélt negatív tesztről.

A lényeg az lett volna h még mielőtt tesztelt volna, már akkor voltak tüneti az illetőnek.

2018. febr. 12. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!