Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok es...

6 hetes terhes vagyok es verzek voltam ma dokinal es a babaval minden rendben volt valaki igy?

Figyelt kérdés
Mert a doki azon kivul hogy felirta a panangint es pihenest mondot semmi konkretat azon kivul hogy mert van ez
2018. febr. 12. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Egészségügyben dolgozom. Válts dokit!

Eléggé rosszat jelenthet a barna, a rózsaszín meg már rosszat is jelent. Milyen szinű,mennyiségű a vérzésed?

Lehet csak progeszteronpótlás kéne,mert a sárgatestelégtelenség a gondod. De ez nem biztos.

Menj ügyeletre, másik dokihoz, csak siess!

2018. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, kaptam progeszteront, es veszelyeztett terhes voltam emiatt. Tenyleg lehet hogy mas szakembert kene keress..
2018. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt..

Zárt méhszáj, babával minden rendben volt


Lekopogom rendben is van

21 Hét


Nem találtak okot, azóta sem volt ilyen


Pohenés magnézium

2018. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

7 hetes vagyok és mensi óta kb 5 nap volt amit nem barnáztam. Egyszer vérzésem is volt.

Eddig minden rendben, nem tudják miért van a barnázás. Holnap megyek újra remélem csupa jót mondanak.

2018. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
En egy eve ugyan ezzel a problemaval mentem. Azt mondtak nyugodjak meg, normalis. Ra ket napra elveteltem iszonyu gorcsok kozt. Nem akarlak ilyesztgetni, de inkabb siess az ugyeletre menteni ami mentheto...
2018. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer véreztem úgy, hogy ömlött belőlem. Minden előjel, barnázás nélkül egyszer csak elöntött. Heteket voltunk már kórházban.

A babánkkal hál' Istennek ennek ellenére minden rendben. Szépen fejlődik, és most is épp mocorog idebenn.


Azért progeszteron tényleg nagyon jó lenne. Ez miatt én is elmennék az ügyeletre.

2018. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is véreztem az elején, még csak progeszteron se írtak, annyit mondott a miskolci terhesgondozáson az az állat "nőgyógyász", hogy sokat pihenjek...
2018. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5 héttől barnáztam-rózsaszínes folyásom volt a 11 hétig. 2szer véreztem is. Kaptam utrogestan-t gyógyszert 3x2-t szedtem. Meg magne+b6-ot szintém 3x2-t,meg Rutascorbint is,abból is 3x2-t. 5 héttől ezeket szedtem és szigorúan feküdtem 14dik hétig. Nálam nem derült ki,hogy miért volt.
2018. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Miért is lettem lepontozva,ja hát nem kell foglalkozni ilyennel,magyar kismamák 60 % szarik az egészre,el se jár ultrahangra,semmire hébe hoba,bagoznak stb, aztán az orvost hibáztatják.. Gondolom ezek pontozgattak..
2018. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak annyit szeretnek irni hogy sajnos hajnalban begorcsoltem jobban be vereztem es kuretre volt szukseg mert mar nem volt szivhang
2018. febr. 13. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!