Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hetes kismamák ti hogy...

7-8 hetes kismamák ti hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Milyen tünetek vannak? Mit éreztek?
2018. febr. 13. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

7+6


Hányinger, alacsony vérnyomás és a "pregnancy brain" is kezd beütni, egyre gyagyább vagyok :D


Nekem egyébként mintha javulna a dolog, a 6. hét első napjától olyan irdatlan szarul voltam, hogy szavak nincsenek rá. Állandóan aludtam és ha nem, akkor zöld volt a fejem a hányingertől. Most már elviselhető. Vagy csak hozzászoktam... :'D

2018. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 hetesen jöttem rá, annyira nem volt tünetem... 😂
2018. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem a 4.héttől kezdődtek a tüneteim, ami émelygés reggelente, néha este is. A mellfájdalmam 1 hete elmúlt és a puffadás sem olyan nagy mértékű mint volt. Jah de egész nap aludnék, második baba lesz, :) lányomnál csak a fáradtság volt azon kívül semmi más! Boldog babavárást mindenkinek :)
2018. febr. 13. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!