Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki elmagyarazna legyszi?...

Valaki elmagyarazna legyszi? Ultrahangos kerdes

Figyelt kérdés

Az utolso menstruaciom december 25-en volt viszont az ultrahangon 5het 6nap van es furdal a kivancsisag,hogy lehet 7+hetbol egy hettel kevesebb. Ennyit szamitana,hogy a ciklusom 29-30 napos volt vagy a cisztam miatt? Egyebkent 4.1 mm es szivhang mar volt.

(Angliaban elek es itt nem orvoshoz hanem szulesznohoz kell jarni es most nem tudom mit kene mondanom ha megyek nemsokara 6 het vagy ha kerdezi az utolso menzesz elso napjat? Ilyenkor kell szolni,hogy ultrahang szerint mas nem?)

Koszonom szepen elore is a normalis valaszokat kioktatast es lenezest nem kerek koszi,elso terhesseg kicsit megzavarodtam az ultrahangosdival :)


2018. febr. 14. 01:30
 1/4 VeDi84 ***** válasza:

Nem lehet, hogy később fogant és ezért kisebb az embrió?

Nálam is ez a helyzet. Menstruációalapjan ma töltöm a 40. hetet, UH alapján még csak 38+4 vagyok.

Jó babavárást!

2018. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínüleg, amit az első mond

Nálam pont fordítva van 25. Napos ciklusok miatt

2018. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat ez nekem is az egyetlen realis magyarazat. Viszont ha megyek a vedono/szulesznohoz akkor szerintem ugy fogom mondani,hogy ultrahang szetint. Lesokkoltam,mikor mondta a doki 5 het 6 nap :D szentul abban a hitben voltam,hogy 7 het
2018. febr. 14. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem tök mindegy hány napos, ha már voltál ultrahangon. Az a lényeg elő terhesség. A Due date-et ugyis össze vissza fogják "tekergetni".

A lànyomnàl november 15 volt az első, aztán November 25 aztán 30... Végül december 2.-án meg is született. Mostani babànàl mensi szerint szeptember 9, de már volt 13.-a és a kórház szerint 12.-e. Itt ott adnak egy két napot +- hozzá. Aztán majd úgyis megszületik amikor kell.

A nagylánynàl pl az volt h 37 héten megakarták szüleszteni, h tulhordom, aztán kinevettem az orvost. Mondtam neki hogy neeem. Kijön az magától! Úgy is lett. Egészséges kislányt szültem, hüvelyi szüléssel 40+2 re. Amit mi számoltunk ( nov 30)

Végtére az az egy két nap nem számít, csak ha hetekkel van elszámolva. Figyelj rá, mert a lányomnál ez miatt a DD idetolom odatolom miatt nem tudták időben elvégezni a Down kor szűrést. ( amikor én úgy gondoltam 12 hetes vagyok, haza mentem, megcsinálta az orvos otthon, tudtuk h egészséges és hogy lány) Mikor vissza jöttem és néztek már 15+ voltam. :D

2018. febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!