Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, van aki a 8-9...

Kismamák, van aki a 8-9 hétben jár? A 12 hetes ultrahangig hogy bírjátok ki a várakozást?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


7 hetes vagyok, és pont azon gondolkodom napok óta, hogy annyira jó lenne a napokban elmenni egy uh-ra.

Nem indult könnyen a terhességem, és jó lenne még egy megnyugtató pillantást vetni a babára.

2018. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon nehezen bírtam ki, 5 hetesen láttam a kis pöttyöt, még a szíve sem vert, aztán 12. hetesen láttam megint, kétszer mentem el, hogy jó lenne megnézni, nem nézte meg, azzal az indokkal hogy ne zavarjuk, ha minden rendben van, akkor úgyis oké, ha nincs, akkor úgyis elmegy majd magától... hála égnek nem volt gond, 12. UH-n már rugdalózott és napra pontosan megfelelt a méretével is. Onnantól a doki is többször hívott, itt tényleg a 12. hétig ilyenek, aztán már nézik, ha mész.
2018. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én kivoltam nagyon, mert volt egy missed ab az előzményben. Rettegtem állandóan, hogy lehet már nem is él. Élt :) 7 hetesen állapították meg a terhességet, valamikor 8 hét pár naposan visszahívott a dokim még egyszer, az előzményekre való tekintettel, ezután 4 hetet kellett várni. Azt hittem, megőrülök, akkor is, meg mikor az első UH előtt voltam, és azon gondolkodtam, hogy ezúttal vajon lesz-e valami a petezsákban. De a 12 hetes után már megnyugodtam. Ő most már 2,5 éves nagylány, épp most tervezzük kezdeni elölről. Hát, ugranék a 13. hétre szívesen.
2018. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok. Nem könnyű várni de pozitívan gondolok a jövőre. Hiszek benne, hogy nem lesz semmi baj.
2018. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én holnap töltöm a 7. hetet. Egy hete állapították meg a terhességet, akkor már CRL 5 mm volt, és élő embrió. :)

Jan. 26-án lett pozitív a teszt.

Jövő hétfőn megyünk a fogadott orvosomhoz, ő majd mutat szívhangot, és babát is. Mert TB alapon itt csak a doki látja, és méregeti, nem fordítják feléd a monitort, nem tudom , miért. Így hogy 19-én megyünk, így kicsit közelebb kerül március 22. Akkor megyek a 12 hetes UH-ra. De ez a legnehezebb időszak, mert a kockázat még nem múlt el, mozgást még nem érzünk..Nem könnyű..

2018. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Én több orvosnál beszéltem meg UH-t a 6-8 hét között. Ők a potenciális orvos jelöltjeim, kiváncsi vagyok ki mit mond el, hogyan viselkedik ;) Az már a nonplus ultra, hogy ennyiszer láthatom a kicsit is :)
2018. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én pont ma vagyok 10 hetes, és én kedden voltam ultrahangon, de már alig várom a következőt, március 5.-én megyek. Olyan izgatott vagyok, főleg mert jön a párom is, alig várja hogy lássa meg enis a reakcióját :-)
2018. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4 hetes lehettem kb, mikor eszrevettem a terhesseget otthoni teszttel, aztan 6 hetes 4 naposan voltunk az 1. uhn. Ez januar 17en volt, kovetkezo idopontot febr 26ra kaptam, es oooooolyan nehezen telik az ido! Szornyu ez a varakozas, komolyan. Vigasztal, hogy mar „ csak“ par nap.
2018. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok hogy vagytok? Volt mar valaki a 12 hetes genetikai vizsgalaton? Én jovoheten kedden megyek annyira izgulok hogy minden rendben legyen mar sajat magam stresszelem sokszor a betegsegeket nezem stb
2018. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szia! Ooo én sajnos meg nagyon sokára megyek március 8.-ÁN. Nagyon aggódom én is! De csak pozitívan minden rendben lesz!
2018. febr. 21. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!