Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 napos kismamák hogy...

5+4 napos kismamák hogy vagytok? Ki mikor megy dokihoz? Esetleg tünetek vannak már?

Figyelt kérdés

#terhesség #pozitív teszt #6 hetes #5. hét #9 hónap #2018 as babák #oktoberi babák
2018. febr. 14. 23:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

5+5 napos vagyok. :)

Tünetek vannak dögivel. Tisztára PMS tünetek, csak erősebbek. :)

2 éve próbálkoztunk a párommal, és ez volt az első olyan késős hónap, amikor eszembe se jutott, hogy baba lehet. Párom mondta a késés 3. napján, hogy csináljak egy tesztet, mert szerinte van odabent valaki.

Hétfőn megyek uh-ra. :)

2018. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Nagyon sokan összegyültünk úgy látom 😊

Én ma vagyok 5+5 jővő héten 6+5 megyek dokihoz. Tünet az hogy éhes vagyok mégsem kell semmi 😊 meg ez a mindjárt megjon érzés. Magnesolv vettem azt probalom hátha jo lenne. De tegnaptól eluralkodott rajtam a mindentől való félsz ☺ Minden rendben lesz e stb.. kinek hanyadik babája és ki merre lakik?

2018. febr. 15. 11:10
 13/36 anonim ***** válasza:
12-es,mintha csak az én sztorimat írtad volna le :)csak nálunk magamtól csináltam tesztet 1nap késés után :)
2018. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
48%
#4-es vagyok! 2.Baba, az első most 15 hónapos nagylány. Nagyobb korkülönbséget terveztünk, de mióta megvan a kislányunk tudtuk, hogy hamar szeretnénk még egy csodát. Tervbe van még kettő:). Én közben megjártam a dokit és van szívhangja a kis Drágánknak.
2018. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Kedves #4 es nagyon jo örömhireket olvasni😊 mikor mesz legközelebb?
2018. febr. 15. 15:56
 16/36 anonim ***** válasza:
Március 5-én az orvosomhoz, de Ő nem UH-zik. UH-ra még tudom. Viszont a 12-14 hetes kombinált tesztre ma azonnal bejelentkeztem Dr. Hajdú Krisztinához, nehogy ne legyen hely. Múltkor Nála voltunk, a legprofibb!!
2018. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok, első baba lenne, második terhességem, az első sajnos középidős vetéléssel zárult, ìgy nagyon izgulok én is, hogy minden rendben legyen, de sajnos a 12. hét után sem nyugodhatok majd meg, mert az első babámat a 25. héten veszítettem el
2018. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom utolsó! Kiderült, hogy mi okozta a vetélést? Csak mert akkor most biztosan el lehet kerülni!
2018. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Sajnos nem 😕😕 16 hetesen kezdtem el vérezni heamatóma miatt, minden előjel nélkül. Aztán végig fekvés, magnézium infúzióba, stb, de semmi nem segített. Beindult a szülés. Ha tudnám az okát talán könnyebb lenne, nem félnék ennyire, pedig már 7 éve történt, mégis mintha tegnap lett volna.
2018. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok kismamak

Ki hogy van ma?

Nekem ma neha belenyilalt enyhen a petefeszkembe nagyon megilyedtem 😢

2018. febr. 16. 16:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!