Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamák hogy vagytok?

35 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Miket tapasztaltok? Fáj valamitek? Eddig minden rendbe volt a terhesség alatt? Kisfiú kislány?
2018. febr. 15. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Elso trimeszterben voltak barnázások stb

Masodikban sok-sok keményedés és görcsök, derékfájdalom (kb ket hetig) aztan azota minden rendben. Annyi h 1 hete kb mar eleg terhes a terhesség. Lent van a hasam és a hólyagom még kevesbe birja tartani a vizeletet. Van h 10 percenkent jarok. Es neha gorcsolok, meg nyilal az alhasam es huvelyem. De amugy minden rendbe

Par hete tudtuk meg, h fiú lesz☺

35+5hkm

Te hogy vagy?

2018. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem hálaistennek eddig semmi komplikáció nemvolt, most màr nekem is kezd nehéz lenni a hasam és nembirok olyan sokat talpon lenni jobb feküdni, fáj a derekam!

Nekünk kislányunk lesz!

Én is pont 35+5 hetes vagyok!

Van kedves priviben beszélgetni?:)

2018. febr. 15. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
35+6napos vagyok terhességem rendben van/volt nekem is mostanába kezdett fájni a derekam meg hátam sokszor járok wc-re de mostanra az egyszerű dolgok is már nehézkesen mennek egy kicsit még az is rá tesz hogy náthás lettem de szerencsére azon belül minden rendben van :)
2018. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mind a 3an egyidos terhesek vagyunk.:)
2018. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van viszont nálam is kislány fog érkezni🙂
2018. febr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!