Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 19 hetes genetikai ultrahang...

A 19 hetes genetikai ultrahangra érdemes elmenni magán úton is vagy elég a kórházi?

Figyelt kérdés

Van fogadott dokim aki ezt a kórházban csinálja. A 12 hetesen voltam először nála majd másnapra már be voltam jelentkezve egy magán klinikai genetikushoz. Nyilván a kórház gépnél ez a magán sokkal jobb volt kaptunk dvd-t és képeket is valamint a nemét is megmondta 90 százalékra.

A 12 hetésnél fontosnak tartottam hogy a dokim mellett egy genetikus is lássa. Nem tudom most a 19 hetesnél ismét érdemes-e két helyre is menni vagy csak pénzkidobás?



2018. febr. 15. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi csak magánban megyünk, de nem szonográfushoz, hanem orvoshoz, aki 4D-s géppel néz majd meg. Így a terhesgondozó azt mondta, hogy nem kell mennünk a klinikára.
2018. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a kórházin, ami ingyen van, ugyanúgy látnak mindent, tehát ha egészségügyi szempontból számít csak, akkor azzal ugyanúgy meg tudnak minden létfontosságú szervét nézni a babának, hogy rendben fejlődik-e, illetve veled is minden rendben van-e. Ha számít az, hogy jobb legyen a látvány, kapj képeket és dvd-t, valamint annyira nagyon akarjátok tudni a baba nemét, amit azért egy jobb géppel még tutibbra meg tudnak mondani, akkor érdemes elmenni magánrendelésre, ha megtehetitek anyagilag, de egyébként felesleges.
2018. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! akkor jól gondolom hogy egyébként felesleges. a 12 hetes genetikai gondolom azért fontosabb volt rendellenességek szempontjából mint a 19 hetes. ott nagyon akartam hogy 2 doki is lássa.
2018. febr. 15. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz ha megint genetikushoz mész. Jobb a gép felbontása, a 18. 19. héten már látszódhatnak olyan apró elváltozások is (pl. szív billentyűk esetleges hibái), amik a 12. héten még nem.
2018. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem felesleges. Akkor megnèzik az agyát, a vesèjét, a gyomrát, hólyagját, ajakhasadékot, az ujjperceit megszámolták. Mindezt a kórhazban 3 perc alatt letudták. Nekem baromira megérte.
2018. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Meggyőztetek! valóban a kórházban hamar letudják....

a 12 hetes kérdeztem a nemét azt mondják nem látni. rá egy napra voltam a genetikusnál ő meg azt mondta hogy 90% kislány. Elmegyek mindkét helyre megint! :)

2018. febr. 16. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi voltunk. Most 21. Hetes vagyok. Így is akig birtam kivarni hogy lassam 2 honap utan 😊 már sokkal babásabb 😊 nem bántam meg . Illetve megnyugtatott a doki tudása , majdnem 40 percet vizsgalt , mert nem latta , amit szeretett volna !!!
2018. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!