Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalt terhesség? Valaki élt...

Elhalt terhesség? Valaki élt át hasonlót?

Figyelt kérdés
6 hetes terhességgel ma voltam orvosnál,Uh 21 mm-es petezsák az embrió nem igazán látszik,illetve azt mondta, hogy lát valami embrió kezdeményt. 1 hét múlva vissza kell mennem, azt mondta hogy akkor már látszania kell. Ha nem akkor valószínű elhalt a terhesség. Teljesen kétségbe vagyok esve.Ját valaki így ? Mi lett a vége? Ha tényleg elhalt volt valami tünet? Vérzés? A rosszullét ugyanúgy megmaradt?

2018. febr. 16. 16:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj még az elején vagy, nincs veszve semmi. Anno a kislányommal 6+4 naposan csak petezsákot talált az orvos nálam. 10 nap múlva visszamentem és minden rendben volt. :) Ha nem vérzel és nincsenek nagyon erős görcseid, valószínűleg rendben van minden. Tudom, hogy nehéz de próbálj megnyugodni!
2018. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez bíztató! Azt hiszem ez az egy hét baromi nehéz lesz! A legrosszabb a bizonytalanság. Görcseim,vérzésem nincs. Reggel hánytam és az egész napos émelygésen kívül semmi bajom.
2018. febr. 16. 16:56
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben lesz ha mész vissza 😊 koran mentel .
2018. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű minden rendben lesz.

DE!!!

Muszàj leírni,hogy amit itt sokan említenek,hogy ha nincs vérzés és/vagy görcs,akkor minden rendben.Ez nem igaz!Sajnos,tapasztalat.

2018. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást! Kedves utolsó, leírnád, hogy veled hogy történt? Akár privátban ha gondolod. Köszönöm!
2018. febr. 16. 17:36
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

hallod :) fel a fejjel.

amikor én először voltam uhn sztkba mondtak egy 20 mm-es petezsákot.

elmentem rá egy héttel egy magándokihoz, megakartam kérni legyen az orvosom...uh nem volt a rendelőjében, kézi vizsgálatot követően volt képe azt mondani, hogy ő úgy érzi, inkább kisebb lett a petezsák, nem nőtt, a terhességem nem élő. de azért menjek el egy uhra.


végigbőgtem az éjszakát. másnap uh,egy új dokinál, másik magánrendelőben. 30 mm-es petezsák és megjött a szívhang is :) 4 éves lesz a kislányom.

2018. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

8 hetesen 6 hetesnek felelt meg. 6.6 mm volt az embrió, de életjelet nem mutatott.

Kb pont 6 hetes koromig voltak tünetek. Utána mintha megvágták volna azokat. Missed ab lett a vége. Nem is álltatott a doki semmivel. Dec. 14.én volt a műtét

Ez az első hónapunk azóta, hogy próbálkozhatunk. Pozitívan állunk a jövőhöz.

Lehet neked késői peteérésed lehetett. Bár ha tudod, hogy kb mikor fogant, mondjuk ha félidőben, akkor nem biztatnálak. 6 hetesen már szívhangnak is lennie kellene ha félidőben fogant.

2018. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok.

9 hetesen volt szívhang,12 hetesen màr nem.Minden tünet nélkül történt.

De nem kell erre gondolni,csak jó tudni,hogy ilyen is van.

Viszont egy màsik terhességnél,1 héttel végig kisebb volt,mégsem történt semmi baj.Mivel a fogantatás időpontjàt nem lehet pontosan tudni,így nem feltétlenül jelent bajt,ha kisebb az embrió.

Lényeg:nem baj ha tisztàban vagy a lehetőségekkel,de bízz a legjobbakban!Kívànom,hogy minden rendben legyen veletek!

2018. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálok pozitív lenni, csak úgy elkeseredtem ma. 😢 Nincs más mint várni, de nagyon nehéz!
2018. febr. 16. 19:54
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Annyi idősen nekem is csak petezsák volt.


Viszont vigasztaljon a tudat, hogy a legtöbb elhalt terhesség valamilyen rendellenesség miatt van. A természet meglepő hatékonysággal szűri ki a genetikailag sérült utódokat. Jobb az úgy...

2018. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!