Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma léptem a 19. hétbe. A...

Ma léptem a 19. hétbe. A papíromon az van hogy cg3100. Ez elvileg azt jelenti hogy nyílik a külső méhszáj. Volt valakinek ilyen? Volt belőle gond? Hány hetesen szültél?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nyílik,és ha kezd a belső is, akkor azonnal kórházba fognak fektetni, akár 4-6 hétre is.
2018. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! A 2. gyermekemmel a 20. hét körül ugyanilyen érték volt. De megmaradt a 39+1 hétig, akkor indították - cukor miatt kellett -, semmi baj nem volt. Pedig itt volt a 3 éves lányom is, pihenni se nagyon tudtam.

De azért vigyázz magadra, mert ha tovább nyílik gond lehet.

2018. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24 hetesen volt ennyi, 33 hetesen is, aztán 35. hétben magas vérnyomással kórház, ott 3111. De nem mondtak rá semmit, hogy feküdjek, pihenjek. Mondjuk itt a kórházban amúgy se sétál maratont az ember, de azért jön -megy, üldögél.
2018. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ja és bent se tartanak, csak pár napot, lehet majd mikor a zárót megkapom mondják, hogy milyen kímélés legyen.
2018. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem 19., hanem 22 héten volt ugyan, de 2100-as volt. Pihenés, sok magnézium, pipolphen, szexmentesség. 35. héten más miatt kerültem végül kórházba, 39. héten indítani kellett.
2018. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!