Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Veszekedés, sírógörcs okozhat vetélést?

Tegnap párommal összevesztem és elég durva sírógörcs kapott el kb 10percre, majd a baba miatt észbe kaptam és otthagytam hogy lenyugodjak. Most nagyon bűntudatom van. 13 hetes terhes vagyok és nagyon bűntudatom van, hogy nem ártottam e ezzel neki.

Keress kérdéseket hasonló témákban: vetélés, sírógörcs

febr. 18. 13:01  Privát üzenet  

A válaszok
Ha egészséges a terhesség, nem hiszem, bár nem lenne jó, ha sorozatosan lennének ilyenek, az tény. Próbálj megnyugodni!

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 18. 13:10 Privát üzenet
😩

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 18. 14:07 Privát üzenet
Ennyi nem okoz vetélést. Már kihalt volna az emberiség.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 18. 15:04 Privát üzenet
Most vagyok 33.héten .. vesztem össze a párommal ,közeli hozzátartozóm is hunyt el ami több sírást is magával hozott de semmi baja a babámnak ! Probálj megnyugodni ! :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 18. 17:00 Privát üzenet

Én rengeteget sírtam idegeskedtem terhesen. Most 22 hónapos, egészséges gyerek ☺

Születése után is nyugodt baba volt.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 20. 10:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
9 hetes ikres kismami vagyok. Rengetegszer kap el a sirógörcs, ez mennyire normalis? Mert amúgy nem tudnam elmondani mi bajom, csak úgy zokogok néha egy kicsit aztán mintha mi...
Sok idegeskedéstől lehet elveszíteni babát?
Hogy küldjem le?
Véleményekre lennék kíváncsi, ez milyen viselkedés egy apukától/férfitól?
Veszekedés elindíthatja a szülést?
Mi baja lehet a babámnak a sok veszekedéstől?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!