Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petefészek vagy méh fájdalma...

Petefészek vagy méh fájdalma felálláskor koraterhesen?

Figyelt kérdés
Pár napja teszteltem csak pozitívat, de eléggé fáj a hasam alja minden felkelésnél. Beszúr, de nem tudom pontosan, hogy a petefészek vagy a méh az, ami fáj. De ez normális? Terhesvitamint szedek, vegyek holnap magnéziumot pluszba? Az segíthet?

2018. febr. 18. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon erősen fáj akkor érdemes elmenni a dokihoz.

Ha nem olyan vészes akkor jó lehet rá a magnézium. Nekem a 6. hétig feszült, szurkált de nem volt vészes, doki is azt mondta ha nem erős, nincs gond csak a szalagok nyúlnak. A görcsölés nem jó csak, főként az erős.

2018. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az ekezetek neljukisegert. Magnezium. Nekem hasonlo volt, 13hetesen kezdodott kb es 3 hetig tartott. Akkor mondta az orvos hogy holnaptol nincs munka, pihenes es magnezium. Betartottam, csak meg gyorsan 2 napra ra ferjhez mentem. De aztan szigoruan betartottam. Nagy baj persze nem volt, ezt o is mondta csak jobb mindent megelozni mint utolag kezelni. Es egeszseges ikreim szulettek. Boldog babavarast es azert latogass el orvoshoz. Bar gondolom tervezted:-)
2018. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit megnyugtattatok. Megyek majd dokihoz is, persze!
2018. febr. 18. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt es a doki azt mondta rendben van. Amig nem nagyon faj/nincs ver termeszetes. Bar en szedek azert magneziumot is :)
2018. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!